Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Kimetsu no Yaiba (Manga)

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda Kuroro tarafından 5 Nis 2020 tarihinde açılan konu

1. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 7,697
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Kimetsu no Yaiba
    Koyoharu Gotouge

Serinin mangasına özel bir konunun olmadığını fark ettim. Diğer konuda seriyi sadece animeden takip eden arkadaşları rahatsız etmemek için mangasına ayrı bir konu açmak istedim.

Animenin kaldığı yerden sonrasını mangada okumak isteyenler, 54. sayıdan itibaren okumaya başlayabilirler.

Tanıtım
    Babasının ölümünden sonra ailenin sorumluluğunu üstlenen Tanjiro, annesi ve kardeşleriyle birlikte bir dağ evinde yaşamaktadır. Komşu kasabalara kömür satarak evin tek gelir kaynağını sağlayan Tanjiro, bir gün eve geri döndüğünde ailesinin şeytanlar tarafından saldırıya uğrayıp katledildiğini görür. Aileden geriye sadece Tanjiro ve saldırıdan sağ kurtulan kız kardeşi Nezuko kalmıştır. Fakat Nezuko saldırı sonrası gizemli bir şekilde bir şeytana dönüşmüştür. Tanjiro kardeşini tekrar insan haline getirmek ve intikamını almak için yola çıkar...

2. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 7,697
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
  3. Gitti kızcağızın gözleri :(

4. Fas-uMat Üye

Fas-uMat (Üye)
    Mesaj Sayısı 4
    Üyelik Tarihi16 Mar 2020
    Neler oluyor biri anlatsa ya?

5. Hakuba-EneL ben vururum toprak atarlar

Hakuba-EneL (ben vururum toprak atarlar)
    Mesaj Sayısı 3,848
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Muzan gider ayak en büyük trollüğünü yaptı :)

6. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 7,697
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Manga final vermiş. Nasıldı sizce? Bu kadar iyi satışları varken aceleyle final yapmasını çok garipsedim ben. One Piece lobisi adamın fişini çekti demek......

7. Mystic07 Üye

Mystic07 (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,334
    Üyelik Tarihi18 Nis 2014
    Seri kısa dönem için planlanmış.
    O kadar uzatmak için bile bir çok değişiklik yaptilar seri içinde.

8. Hiy-Zzz Üye

Hiy-Zzz (Üye)
    Mesaj Sayısı 15
    Üyelik Tarihi25 Nis 2020
    Okudum sonları biraz acele gibiydi ama uzatmamaları daha hoş oldu tadında bıraktılar iş yılan hikayesine dönmedi ve iyi bir seri olarak akıllarda kalacaktır ayrıca Rengoku karakteri ile ilgili spinoff çıkabilirmiş

9. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 7,697
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    One Piece’i de çok uzun bir seri olarak tasarlamamıştı Oda ama isteyince nasıl uzattığını gördük. Muzan’ın kalan komutanlarını tek arc içinde harcadı mangaka. Oysa ayrı bir arc yazılacak kadar sağlam karakterler vardı. Yazık oldu.

10. carpe d. em yorgun

carpe d. em (yorgun)
    Mesaj Sayısı 12,289
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    @Dattebayo..! ’nun bir yorumunu görünce vazgeçtim mangasına bakmaktan. Epey batırmış galiba sonlarında.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık