Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kim Ölsün İstersiniz?

Hasır şapka tayfasından kim ölsün istersiniz?

• Luffy

Kullanılan: 12 9.0%
  • Zoro

Kullanılan: 11 8.3%
  • Nami

Kullanılan: 11 8.3%
  • Usopp

Kullanılan: 26 19.5%
  • Sanji

Kullanılan: 30 22.6%
  • Chopper

Kullanılan: 17 12.8%
  • Robin

Kullanılan: 8 6.0%
  • Franky

Kullanılan: 9 6.8%
  • Brook

Kullanılan: 9 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    133
Ben bu konuya yazmışmıydım hatırlamıyorum. Çöpır vasatı ölsün Law gibi işlevsel bir karakter gelsin. Sağ kolda Law olsun :)

Ben bu konuya yazmışmıydım hatırlamıyorum. Çöpır vasatı ölsün Law gibi işlevsel bir karakter gelsin. Sağ kolda Law olsun :)
Sağ kol kadar ileri gitme ha Law gelirse Chopper ölsün ama unutma ki korsanlarında kendine göre kuralları var Law bir kaptan ve tayfa üyesi olarak tayfaya katılması beklenemez zaten bunu Luffy bile istemez

Sanji derdim.Nedeni de karakterini sevmiyorum.

Edit:Şimdi aklıma geldi de Zoro'nun ölmesini de isterdim.Tabii karakterine uygun,iyi bir şekilde.Bunu zaten serinin başından beri istiyorum aslında.Nedeni de sevdiğim karakterlerin akıbetinin mutlu son değil de ölüm olması beni hep daha çok etkilemiştir.O yüzden Zoro kendisine yakışır bir şekilde ölürse benim için daha unutulmaz bi karakter olur.

Son düzenleme:

Funduska

Nami ve Robin,fan service sevmiyorum gereksiz ve aşağılayıcı.

Sağ kol kadar ileri gitme ha Law gelirse Chopper ölsün ama unutma ki korsanlarında kendine göre kuralları var Law bir kaptan ve tayfa üyesi olarak tayfaya katılması beklenemez zaten bunu Luffy bile istemez
Jimbeide kaptandı kucakladılar. Lawıda kucaklarlar. Luffy de evrenin en güçlü gücü olan herkese kucak açabilmek gücü var.
@Monkey D. Dragon
Hiç bir vasıf yok elemanda. Usoop bile arada iş yapıyor. Nami, Brook falan zaten aşmışlar seviyelerine göre

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık