Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid'in Kolunu Kim Almış Olabilir?

Sizce Kid'in kolunu kim aldı?

• Benn Beckman

Kullanılan: 50 33.6%
  • Lucky Roo

Kullanılan: 34 22.8%
  • Yasopp

Kullanılan: 7 4.7%
  • Aslan Amca

Kullanılan: 8 5.4%
  • Bandanalı Abi

Kullanılan: 24 16.1%
  • Maymunlu Reis

Kullanılan: 20 13.4%
  • Dövmeli Dayı

Kullanılan: 24 16.1%
  • Sarışın

Kullanılan: 12 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    149
  • Anket kapatılmış .
Büyük ihtinalle Big Mom korsanları tarafından yenildiği sırada kaybetmiştir, ki o olaylarla ilgilenen elemanda Snack gibi duruyor..

Oruç'un yendiği Snack ya da Law eziği Kid'den kol aldıysa ben öyle işin.. Seriyi bırakırım. Dalga mı geçiyosun derler adama.

Kidin kolunu kaptırdığı kesin değil diye biliyorum.Belki de meyve yeteneğini arttırmak için bir mekanizmadır o.Sonuçta yer altı organizasyonlari ile az çok bağlantısı var Kidin.

Eğer kaptırdıysa da bunun yeni dünyaya ilk girdigi zamanlarda olduğunu düşünüyorum şahsen.Kid yeni dünyaya girer girmez yeni dünyadan kaçan bir korsan tayfasinı yakalayıp yok eden bir adam.Marineford sonrası ettiği laflar ile sanki yeni dünyada direk kafaya oynayacakmış izlenimi yaratıyor.Mangaka diğer novalara bir iki cümle söyletmişken gelecek yeni çağ ile ilgili bomba lafları Kide ettirdi.Eh doğal olarak bu gaz ile yeni dünyaya giren adam boş durur mu.Sağda solda kim varsa kapışmıştır onlar ile.Ben Kidi Crocodile ın çaylak zamanlarına benzetiyorum.Bir hışımla denizlere açılıp ses getirerek birilerinin veya yonkounun dikkatini çekmiştir.Biraz da Luffy gibi vurdumduymaz-şabondydeki Luffynin Op ile ilgili sözlerinden sonra olduğu gibi- olmasından mütevellit kendisine en yakın olan yonkouya kafa tutmaya gitmiştir diye düşünürüm hep.Tabi kesinligi olmadığı için de hiç baskın bir dille bahsetmedim bu varsayimdan.

Konuya dönecek olursak ben Kidin hep ilk olarak Bm ile karşılaştığını düşünüyordum.Luffy ve Law ittifak yapıp da Kaidoyu hedef seçince benim aklıma direk Kidin de içinde bulunduğu bir ittifakin Big Momı hedef alacağı fikri oluştu.Tabi bundaki ana etmen Şenks ve Teachin serideki konumu idi.Gördük ki Reyiz ittifak yapmadan direk yonkou bölgesine dalmış .Eh doğal olarak da komutandan küsküyü yemiş.Yukarıda bahsettiğim sebeplerden ötürü ben Kidin daha olgunlaşmadan Bmye dalıp da komutana yenildiğini düşünüyorum.Krakerde bize fırsatını bulunca kol alabilecek birisi olduğunu Luffy dövüşünde gösterdiği için yüksek ihtimal ile Kidin kolunu da Kraker almıştır.Luffy ile yaptıkları dövüşte neden bahsetmedi derseniz de Mangaka sever böyle gizemleri.

Bu arada Kidin cesaretini hafife almayın.Yukarıda bazı arkadaşlar Luffy kutsala vuruken Kid çekindi demiş ama Kidin bunun için bir sebebi yokki.Adam yeni dünyaya yonkouların cehennemine gözü kapalı dalıyor.Ne Amiralden ne Yonkoudan ne de sümüklü kutsallardan çekincek adam deģildir Kid.Law Kaidonun ismini ağzına euzu besmelesiz alamazken-oni kovucu- ve amacının Kaidodan daha güçsüz olduğu belli iken Kid adasına inen Kaidou ile bile savaşmış.

Kid ve Luffy en kötü neslin amiral gemilerinden ve karakteri birbirine en ters gelen adamlar.Tek benzer yanları korkusuz olmaları ve ölüm karşısında çekinmemeleri.

Sen koskoca Yonko tayfasını indireceğim diye ittifak kur, karşına savunmasız tek başına bir Yonko çıksın, yüzyılın dayağını ye. Hakikaten komik yav :D

Manyetizma kontrolünü arttırabilmek için kendi kesmiştir. K.hakisi artsın diye gözünü kesmek gibi düşünebiliriz.
Paramecia meyveleri elle kontrol edilir. Tek elini kaybetmiş bir adamın kontrolü düşer. Bu yüzden lütfen kendinizi kandırmayın. Niye öyle bişi yapsın ki?
Bunu unutmuşuz

Bunu bende ilk çıktığında düşünmüştüm. Ama bu yalanmış karı direkt gebertiyormuş zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık