Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid'in Kolunu Kim Almış Olabilir?

Sizce Kid'in kolunu kim aldı?

• Benn Beckman

Kullanılan: 50 33.6%
  • Lucky Roo

Kullanılan: 34 22.8%
  • Yasopp

Kullanılan: 7 4.7%
  • Aslan Amca

Kullanılan: 8 5.4%
  • Bandanalı Abi

Kullanılan: 24 16.1%
  • Maymunlu Reis

Kullanılan: 20 13.4%
  • Dövmeli Dayı

Kullanılan: 24 16.1%
  • Sarışın

Kullanılan: 12 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    149
  • Anket kapatılmış .
Ben diyorum. Mihawk Zoro'ya aldırmıştır. Görev vermiştir. En azından Kaptan'ın seviyesinde bir adam olmalısın bu yüzden Kid'in kolunu al bana getir demiştir.:D

İroni yapıyorum gerçeklerle bir bağlantısı yoktur.:D
Herkül Zoro.Adama Herkül gibi görevler mi vermiş yani. :D

Yahu seçeneklere laf etmiyorum, görünenler doğrultusunda ihtimallerin bunlar olması normal :D Ama bence bu isimlerden biri çıkmayacak.
Pardon ben yanlış anladım o zaman.Sanırım sen Kid'e toz kondurmak istemedin biraz. Fuji gibi kendi kendine yapmış olabilir diye ihtimaller mi düşünüyorsun yoksa ?

Shanks'ın yapmayacağını düşünüyorum böyle bir şey.Kid koluna laf etse yine güler,içer,tokatlar geçer.Koluma laf ettin kolunu alayım yapacağını sanmıyorum Shanks'ın.Yanılıyor da olabilirim tabi.

Not:Bazı yorumlar efsane komik ya :D

Shanks'ın yapmayacağını düşünüyorum böyle bir şey.Kid koluna laf etse yine güler,içer,tokatlar geçer.Koluma laf ettin kolunu alayım yapacağını sanmıyorum Shanks'ın.Yanılıyor da olabilirim tabi.

Not:Bazı yorumlar efsane komik ya :D
Zaten o yüzden tayfasına zarar verir dedim ek olarak.Kid sivil katletmeyi seven biri.Mihawk gelince korkan tipleri sıraya dizmiştir arka arkaya.Öyle olduysa tabii.

Mevzu Kid olunca biraz da farklı bakmak gerekiyor aslında. Gökten düşen herhangi bir cisim de kolunu koparmış olabilir. :D

Herkül Zoro.Adama Herkül gibi görevler mi vermiş yani. :D

Pardon ben yanlış anladım o zaman.Sanırım sen Kid'e toz kondurmak istemedin biraz Fuji gibi kendi kendine yapmış olabilir gibi ihtimaller mi düşünüyorsun yoksa ?
Shanks ve Shiryuu ihtimalleri olmaz gibi geliyor. Yani Shanks için ittifak kurmayı göze almış adam yürek yemiş gibi tek başına karşısına çıkmaz. Cracker olmaz, çünkü Luffy'le karşılaşmasında bundan bahsederdi diye düşünüyorum. Ayrıca Cracker kolunu aldıysa, bana göre Kid'de bir uzvunu götürürdü Cracker'in. Dofy'de olmaz koskoca bir ark ayrılmışken, bunun bahsı geçmemesi saçma olurdu bana göre. Bir ihtimal Weevil olabilir, malum adam kol almada tecrübeli. Yine de bence başka bir hikayesi çıkacak. Kendi kendine yaptığını da sanmıyorum.

Kolunu kimin aldığını tahmin etmek zor ama konu güzel olmuş..

Op evrenindeki en delikanlı, cesur adamdır! Ana karakter olmamanın cezasını da kolunu kaybedip, Kaido karşısında can verecek noktaya gelerek çekmiş, daha da çekecek ama verdiklerinin karşılığını alacağı gün de gelecektir!
+1. Kid adamdır.
Şıklardan en mantıklı seçenek Cracker gibi. Fakat korsanlardan değil de amirallerden birisi de yapmış olabilir.

Shanks ve Shiryuu ihtimalleri olmaz gibi geliyor. Yani Shanks için ittifak kurmayı göze almış adam yürek yemiş gibi tek başına karşısına çıkmaz. Cracker olmaz, çünkü Luffy'le karşılaşmasında bundan bahsederdi diye düşünüyorum. Ayrıca Cracker kolunu aldıysa, bana göre Kid'de bir uzvunu götürürdü Cracker'in. Dofy'de olmaz koskoca bir ark ayrılmışken, bunun bahsı geçmemesi saçma olurdu bana göre. Bir ihtimal Weevil olabilir, malum adam kol almada tecrübeli. Yine de bence başka bir hikayesi çıkacak. Kendi kendine yaptığını da sanmıyorum.
Yeni dünyaya adım atmanın acemiliği,cahilliğiyle ve gözü karalığıyla ben Shanks olmasına ihtimal veriyorum açıkçası.İttifak kurulduktan sonra Shanks'in hedef alınması bu yüzden olabilir.Kid bizzat Shanks'in gücünü ve açıklarını gördükten sonra hedef olarak onu seçmiş olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık