Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid'in Kolunu Kim Almış Olabilir?

Sizce Kid'in kolunu kim aldı?

• Benn Beckman

Kullanılan: 50 33.6%
  • Lucky Roo

Kullanılan: 34 22.8%
  • Yasopp

Kullanılan: 7 4.7%
  • Aslan Amca

Kullanılan: 8 5.4%
  • Bandanalı Abi

Kullanılan: 24 16.1%
  • Maymunlu Reis

Kullanılan: 20 13.4%
  • Dövmeli Dayı

Kullanılan: 24 16.1%
  • Sarışın

Kullanılan: 12 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    149
  • Anket kapatılmış .
Shanks'ın tayfasının en dengeli tayfa olduğu söylendi.Ana üçlüsü hariç diğer adamları da belli seviyenin üzerindedir rahatlıkla :D Onlardan biri yapmışta olabilir.
Shanks olduğunu sanmam diğer üçlünün de bu tarz bir yeteneği yok belki Yasopp ama o da düşük ihtimal şu sarışın eldivenli esrarengiz bir tip hem de elinde kılıçvari bir silah var. Shanks'ın tayfa diğerlerine göre daha dengeli denildi bu da var tabi.
Güçten dolayı dememiştim aslında.Mantığını çözemediğimden demiştim.Şöyle diyim:

Bu dörtlü dışında 5 kişi daha var di mi ? Atıyorum bu 5 kişiden kolu x kişisi almış olsun.Kolu neden o x kişisi alıyor ? Neden geri kalan dördünden biri değilde o x kişisi ? Mangaka böyle bi senaryo yapıyosa o kolu alana ilerde de bi misyon yüklemesi gerekmiyor mu ? Yani o x kişisi önemli biri olsa zaten Shanks’ın 3 değil 4 ana komutanı olurdu o x kişisiyle birlikte.Yani o x kişisinin ismini bilmediğimiz geri kalan 4’lüden ne önemi,farkı var da mangaka bu rolü o x kişisine veriyor ? Yani ismi bilinmeyen 5’liden birine böyle bir misyon yükleyeceğini sanmıyorum.Zaten Shanks ve ana üçlü hakkında da isimleri ve birkaç ufak bilgi dışında bir şey bilmiyoruz.Ama diğer 5’liden daha önemli oldukları belli.Bu yüzden böyle bir misyonu bu dörtlüden birine vermiştir diyorum.

Anlatabilmişimdir inşallah.Biraz karışık gibi oldu da idare edin artık.:/

Güçten dolayı dememiştim aslında.Mantığını çözemediğimden demiştim.Şöyle diyim:

Bu dörtlü dışında 5 kişi daha var di mi ? Atıyorum bu 5 kişiden kolu x kişisi almış olsun.Kolu neden o x kişisi alıyor ? Neden geri kalan dördünden biri değilde o x kişisi ? Mangaka böyle bi senaryo yapıyosa o kolu alana ilerde de bi misyon yüklemesi gerekmiyor mu ? Yani o x kişisi önemli biri olsa zaten Shanks’ın 3 değil 4 ana komutanı olurdu o x kişisiyle birlikte.Yani o x kişisinin ismini bilmediğimiz geri kalan 4’lüden ne önemi,farkı var da mangaka bu rolü o x kişisine veriyor ? Yani ismi bilinmeyen 5’liden birine böyle bir misyon yükleyeceğini sanmıyorum.Zaten Shanks ve ana üçlü hakkında da isimleri ve birkaç ufak bilgi dışında bir şey bilmiyoruz.Ama diğer 5’liden daha önemli oldukları belli.Bu yüzden böyle bir misyonu bu dörtlüden birine vermiştir diyorum.

Anlatabilmişimdir inşallah.Biraz karışık gibi oldu da idare edin artık.:/
Anladım dediğini de bu misyon olayını pek umursadığını sanmam he umursasa da bunu Shanks'a yaptırır. Yanlış hatırlamıyorsam da Kid bunu Shanks'ın tayfasına karşı yaşandığını söylüyordu.

O tip bir yetenek de Yasopp da var ilk üçlüye bakarsak.

Anladım dediğini de bu misyon olayını pek umursadığını sanmam he umursasa da bunu Shanks'a yaptırır. Yanlış hatırlamıyorsam da Kid bunu Shanks'ın tayfasına karşı yaşandığını söylüyordu.

O tip bir yetenek de Yasopp da var ilk üçlüye bakarsak.
Bence Shanks'tan ziyade ana üçlüden birinde çıksa daha ilginç olur.Yine Shanks hakkında az buçuk bilgiye sahibiz.Fakat Beckman,Yasopp,Roo hakkında nerdeyse hiçbir bilgiye sahip değiliz.Ben açıkçası mangaka olsaydım bu üçlüden birine aldırırdım.

Yetenek olarak bakarsan evet çok uygun durmuyorlar.Bir Shanks bunu yapabilirmiş gibi duruyor ama mangakanın bu mantıkla baktığını sanmıyorum ya.Yani ''Adamın gücü bu kol kesmeye falan çok uygun değil o zaman şuna aldırayım'' mantığıyla baktığını sanmam.

Kolu kesilmiş değilde koparılmış da olabilir hızlı bir çekiş yeterli olabilir jiraiya pain olayı gibi bunun içinde roo en iyi tip şuan hız mevzusuna bağlanır burdan

Maymunlu reis ya da sarışın almıştır. Maymunlu nun gözlerden vicdansızlik akıyor, sari olanda cool kid gibi takılan gerçek pislik kötü adamlar gibi.

Dövmeli dayı serinkanlı büyük ihtimalle, görünüş aldatıcı duruyor onda. Kahkahasını nasıl duymak için sabırsızlanıyorum

Eğer vs sırasında hain bir saldırıya uğramadıysa shanks veya beckman harici alabilecek biri yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık