Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid'in Kolunu Kim Almış Olabilir?

Sizce Kid'in kolunu kim aldı?

• Benn Beckman

Kullanılan: 50 33.6%
  • Lucky Roo

Kullanılan: 34 22.8%
  • Yasopp

Kullanılan: 7 4.7%
  • Aslan Amca

Kullanılan: 8 5.4%
  • Bandanalı Abi

Kullanılan: 24 16.1%
  • Maymunlu Reis

Kullanılan: 20 13.4%
  • Dövmeli Dayı

Kullanılan: 24 16.1%
  • Sarışın

Kullanılan: 12 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    149
  • Anket kapatılmış .
Smoker ne demiş spoiler resimde:

Caribou'nun söylediğine göre Kid kolunu Koca Ana yüzünden kaybetmiş. Ancak Kid bunu yapan kişin Kızıl Saç Korsanları'ndan biri olduğunu söylemiş.

şu spoıler dogru okuyunda ona göre yorum yapalım
Dostum kafan yerinde mi?

Alıntıladığın yorumu atalı neredeyse bir buçuk yıl olmuş.

Valla kim aldı net bilmiyorum ama bence olay şöyle gelişmiştir: Kid tayfası kötü bir tesadüf eseri Shanks tayfası ile karşılaşır. Ama bunu başta fark etmezler, zira ilk başta tek gördükleri iki tane devasa, kıllı deri ile kaplı toptur, fakat çok geçmeden bunun Shanks tayfasının karizmasının yol açtığı bir göz yanılması olduğunu anlarlar. Lakin artık çok geçtir, Kid de bakar ki tek çare savaşmak, "Sizinki kadar olmasa da bizim toplar da ağırdır deyip metal dolu devasa koluyla Red Force'a yumruk atmaya çalışır, fakat bilmez ki bu, o koluyla atacağı son yumruktur :(

Son düzenleme:
Teşekkürler.Şıklar komik olmuş @Kuroro. :) Amcalar,dayılar havada uçuşmuş renk katmış.

Çok anlamlı bir anket olmasa da millete vakit geçirecek birşeyler olsun işte.En kötü ileride forum tutturmuş mu bunu görme şansımız olursa güzel olabilir.

Resimlerine tek tek bakınca farkettim. Şu Shanks tayfası ne şekilsizmiş beğ! Benn Beckman ve Shanks hariç karizmatik adam yok.

Labsente

Kid'in kolunu alan Akagami tayfası Killer'e neler yapmıştır kim bilir. Harbi herkes bir kolu konuşuyor da koskoca bir supernova'nın adı anılmıyor. Yakın zamanda görmedikte kendisini.

İkinci Moriah vakası olmasın Kid.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık