Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid ve Shanks'ın Karşılaşması Nasıl Oldu?

Büyük ihtimal Shanks,Kid'in meyvesinden dolayı kollarını kaybetmesinin çok da kid'i etkilemeyeceğini düşünüp almıştır.Kendine göre farkın ne kadar üst düzey olduğunu göstermeliktir.

Fiziksel gücü ve mantığı geçtim.En basitinden yanlış hatırlamıyorsam Mihawk ile yaptığı düelloları kolunu kaybettiği için bıraktı.
Oda onaylı, Shanks kolunu kaybettiğinde güç olarak bir kaybı olmadı.

- Biz Mihawk vs Shanks görmeyelim diye Oda Mihawk'a bahane verdi, yoksa Shanks'da bir güç kaybı yok.

Eustass H. Kid ilk kez Shanks'ı rakip olarak seçip oraya gideceklerinde gerçekten heyecanlanmıştım, iyi ki off panel geçmiş o kısımlar. Yoksa tek taraflı bir işkence görebilirdik, tabi Kid o dönemlerde Luffy gilleri referans gösteremedi.

Shanks yeni nesilden birisi için kolunu feda etti.

Bir başka yenil nesil üyesinin kolunu aldı.

İki olayın ilkini biliyoruz. İki olay üzerindeki paralellikten yola çıkıp ilk olayı düşünürsek bir şeyleri tahmin edebiliriz.

Bence çok komplike bir senaryo yok bu konuyla alakalı. En Kötü Nesil üyeleri eninde sonunda bir şekilde yonkou'larla karşılaşacaklardı. Çarpışırlar, Müttefik olurlar, bilemem. Hepsinin hedefi en iyisi olup denizlere meydan okumak neticede. Önünüzde 4 yonko var. Newgate, Kaido, Shanks, Big Mom. Birinden başlamalısınız. Aklı olan Newgate veya Kaido'dan başlamaz zaten. Shanks ve Big Mom kalıyor. Kid'in delikanlı havaları malum. Demiştir ki bir kadınla mı çarpışıcam birader, ılık mıyım ben? Ve Shanks'a gitmiştir. Ha derseniz ki Aklı olan Newgate'ten veya Kaido'dan başlamıyor, e kardeşim Shanks'ın ne farkı var güç olarak? Farkı olmayabilir ancak gücü muamma. Net bilinmiyor. Newgate = En güçlü insan ve Kaido = En güçlü yaratık olarak nam salıyor. Shanks ise Yonko ama nedendir bilinmez. Bu şekilde düşünerek hareket etmiştir. Çok komplike planlar yapacak kadar zeki bir karakter değil Kiddo. Veyahut macerası sırasında spontane şekilde karşılaşmıştır. Karşılaşınca da hemen kendini test etmek istemiştir. Sonrası bam.

Shanks makarasına benim tayfaya katıl demiştir Kid de sana katılmaktansa kolumu keserim falan diye mematiye bağlamıştır. Shanks da hoo billurlusun demek hee diye gidip ayaküstü kolunu kesip yallah etmiştir. Tabi eğer kendisi almışsa, adamlarından herhangi biri de almış olabilir. Uzun sarı saçlı elemandan şüphelenmişimdir hep.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık