Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Kid Hakkında Felsefi Tartışmalar

Ustam bende öyle duydum ama henüz doğrulatamadık resmi olmayan kaynaklarım Kid zaten öleceğini biliyordu süreci hızlandırmak istedi diyorlar.
Ustam ağzından sadece gerçekler dökülüyor. Tıpkı hasta yaşlı ve ölüm döşeğindeki Wb'nin zaman atlaması sonrası tüm yonkoulardan güçlü olması gibi.

Kılıç ustalarının ct si olan kidden daha azını bekleyemezdim
Kaç Killer'ın çeşitli saldırıların rüzgarından tek yiyeceğine dair senaryolarımızi konu çok uzadığı için çıkartmak zorunda kaldık..

İlk sorunun cevabı 150 200.

İkinci sorunun cevabı ise merkezde bulunan 2,3 Kid hayatta kalır. Çünkü saldırılar merkeze yaklaştığında birbirleriyle temas edecekler ve nötrlenme olacak.

1i soruya bakarsak Kid, peynir ekmek gibi komutan kesiyor. Vista'nın boğazına kılıç saplıyor. Marco'yu yok ediyor. Ace çöp olduğundsn öldürmek marifet değil onu geçiyorum. Bunları yapan Kid, üzerine gözü yaşlardan önüni göremeyen sinirlenmiş Boğa misali Wb'ye S, Kıyıdaki gemilerden birine N kutbu vererek Wb'yi denize atar Wb'yi taşıyacak kadar güçlü oğlu kalmadığından Wb boğulup ölür. Yani cevap 0

2i soru 1 en kötü 2 Kid çeker.

3ü soru kendi ultisi elinde patlamayacağı için ve her Kid farklı saldırıya maruz kalıp çoğu doğrudan yemeyecek cevap 0. Bari ortaya tek Kid koysandın da 3ü aynı anda vurunca ölseydi. Burada 80-90 tanesi falan saldırılardan sonra anca sırıtır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık