Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kendi Tayfanızı Oluşturun

Kaptan: Kid (Adamın lakabı sonuçta)
Sağ kol: Rayleigh
Sol Kol: Kuzan
Aşçı: Sanji
Miço: Shanks
Bilim Adamı: CC
Rotacı: God Enel

Edit: Enel'i nasıl unuturum ya, salladım Killer'ı.

Son düzenleme:
Kaptan: Luffy
Kankası: Ben ( Her konuda Luffy'e destek oluyorum. Arada meyhaneye felan gidiyoruz. ) 2 Dostun yaşayacağı en dip şekilde ölümüne yaşıyoruz. Bütün dünyayı alüst ettik.:D (Killua-Gon tarzı yani.)

Kaptan: Doflamingo (Adamlarına kendisi için ölün diyebilecek dirayete sahip.) Her şeyi öldürdüğü küçük kardeşi için yapıyor.
Kaptanın kan kardeşi ve ortağı:

Ben (Meyve yok. Hakide de ortalama üstüyüm.) Sessiz biriyim.Önceden kadınlar adasında 200 kadın öldürerek katliam yaptım. Buggy'e hayranım.

Buggy : Kendisi efsane, gerçek gücünü bilen çok az kişi var. Çok eğlenceli bir kişiliği var. Neden böyle bir tayfada olduğu bilinmiyor.
Ben küçükken güçlü korsanların elinden kurtardı.

Law :Dof'un yakın koruması ve taktisyen.(Psikopat bir kişi ama o yönünü hiç göstermiyor. Kid'le sürekli yarış halinde. Dofy'i özel yetiştiriyor. )

:Kid :Benim sağ kolum ve savaş gücü(Tam bir arıza. Law'la sürekli düella ediyor ve kazanıyor. Nami'ye sürekli işkence ediyor. Bütün esirlere özel işkencelerinden uyguluyor.)

Sanji :Aşçımız ve dert ortağımız.(Tam bir çapkın. Küçükken bir kız ret etmiş ve o günden sonra bütün kızları kendine aşık etmemin yolunu bulmuş. Bir kadınla 1 günden fazla geçirdiği olmamış. )

Violet: Dansçı (Sanji reisin kişisel asistanı. ) Sanji'yi gören kadınlar aşık oluyor.

Robin : Arkeolog ve yüksek bilgi sahibi. Dof'un kız arkadaşı. Çok önceleri tanışmışlar ve çok kıskanç. Sessizce öldürme sanatında usta.

Nami : Kölelerimizden biri. İyi bir rotacı olduğu söyleniyor. Sanji'ye aşık. Arlong'un elinden kurtardım zamanında. Dof'un odasının temizliğinden ve kişisel bakımından sorumlu.
Diğer kölelerimiz : Rebecca(Fidye), Vivi(Fidye), Marguerite (Nedense bir tek kadınlar adasında bunu sağ bıraktım. ) Daha fazlaca isimsiz köleler var.

Korsanlık faaliyetlerimiz: Bir çok örgütlerle gizli bağlantılarımız var. İnsan ticareti ve fidye gibi bir sürü alanda çalışıyoruz. Hedefimiz şimdilik bilinmiyor. Denizcilerle veya güçlü korsan gruplarıyla zorunda olmadığımız sürece savaşmıyoruz.

EDİT: Ne yazmışım. Daha da genişletirim ileride.
Yahu ne yazmışım be. Bir insan hiç mi değişmez.

Kaptan elbette Kid.
Geri kalan kizaru God Enel Sanji.
Yardimci kaptan olarak da Doffy dusundum ama reyize izin yok herhalde.

Bu 5 li ilr beraber efsane isler yapariz yav.Bende de soyle bir mera mera olsa fena olmaz ya da fuji nin meyve.
Zevkine ada falan yok edip carmiha germe keyfi xD

Neyse aksama size hayali bir maceramizi yazayim da katliam gorun

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık