Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kehihihi Yeni Dünya'da

Anlaşılan jimbei o küçük kayıkla gitmekten sıkılacak ve Kehihihi'nin gemisine inip hepsini dövecek ve o gemi ile yeni dünya ya devam edecekler :flaugh:

Jinbe nereye götürüyor bakalım Kehihi'yi... Ben gemiyi batırır diyodum ama acıdı galiba garibanlara.

keanexl

ya bu Kehihi'ye cidden acımaya başladım gariban mangaya dirdi gireli başına gelmeyen kalmadı şimdide jimbei almış onu ne yapacağı bile belli değil yine derin deniz diplerine doğru balık adamın müthiş hızıyla onu götürmekte :D

Jinbe'nin nereye götürdüğü belli oldu, G5'e postalayacak. Onu orada alacak rütbeli denizci var mı bakalım.

trafalgarlaw

Daha 13 bölüm var abi verip gitmez bence öylece bir aksilik çıkar illaki :D

Kehihihi'yi bırakırsa Jimbei ile yollar ayrılabilir. Jimbei anca 1-2 bölüm daha bizlerle olur. Daha sonrasında ise farklı karakterler çıkar karşımıza.

trafalgarlaw

Kehihihi'yi bırakırsa Jimbei ile yollar ayrılabilir. Jimbei anca 1-2 bölüm daha bizlerle olur. Daha sonrasında ise farklı karakterler çıkar karşımıza.
Olabilir , G-5'ten biri Kehihihi'yi alıp sonra Caribou G5'ten falan kaçabilir.

g5 te kimseyi bulamıyınca 2si birlikte bizimkilerin yanına gelecek:D ben iddamda hala ısrarcıyım bu ikisi tayfaya gelecek:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık