Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kawamatsu'yu Daha Önce Görmüş Olabilir miyiz?

Teori tutar mı? Başlangıç için konu yeterli mi?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok zaten bende " hayır benim ki doğru " zihniyetinden değilim, sadece bir düşünceyle yetinmemek gerektiğini düşünüyorum.Sadece bir teori argüman konusunda malesef şuan mobilden yararlandığım için pek kaynak gösteremedim. Teşekkürler yorumun için :)
Rica ederim ne demek :) Teoriyi destekleyecek argumanlariniz varsa sunup guzel bir tartisma ortami elde edebilirsiniz :)

20 yıllık bir geçmiş var. 13 yılı hapishanede geçmiş diğer 7'yılı Hiyori'yi korumakla. Kawamatsu bu 20 yıl içerisinde oraya gitmemiştir yaşı da bilinmediği için önce gitme ihtimali var lakin bunu da Crocus'un yaşı çürütüyor. Kapakta çizilen Crocus epey yaşlı 22 yıl önceki Crocus değil. Hadi Kawamatsu 21 yıl önce 22 yıl önce falan gitti desek bile dediğim gibi Crocus'un yaşı her şeyi çürütüyor. Gene de eline sağlık bir şeyler üretmeye çalışmışsın.

Kawa zaten değil de Shiki de değildir. Roger'la savaşmaya kalkmış adam Roger'ın arkadaşıyla mı kadeh tokuşturacak ? Bu dostluğu(!) oluşturacak altyapı ne ? Ayrıca Crocus'un karşısındaki adamın kafasına taktığı şapkayı Shiki taksa kafasına oturmaz. Dümen var herifin kafada. Bilmediğimiz başka bir şahıs o arkadaş.
eski korsanlarda birbirine saygı olayı var. Roger ve Beyaz Sakal, Shiki ve Beyaz Sakal, Shanks ve Beyaz Sakal bu arada neden tüm ilişkilerin merkezinde Beyaz Sakal :D.Yani demek istediğim ne kadar da rakip olup birbiriyle savaşsalarda her zaman bir saygı varmış aralarında

Shiki tamamen tahmin benzerlik açısından. WB ile içen adama neden böyle yaptı demezdim. O olmasa da olur. Kafa yormadim da açıkçası . Kiyafetleri benziyor sadece

Son düzenleme:
20 yıllık bir geçmiş var. 13 yılı hapishanede geçmiş diğer 7'yılı Hiyori'yi korumakla. Kawamatsu bu 20 yıl içerisinde oraya gitmemiştir yaşı da bilinmediği için önce gitme ihtimali var lakin bunu da Crocus'un yaşı çürütüyor. Kapakta çizilen Crocus epey yaşlı 22 yıl önceki Crocus değil. Hadi Kawamatsu 21 yıl önce 22 yıl önce falan gitti desek bile dediğim gibi Crocus'un yaşı her şeyi çürütüyor. Gene de eline sağlık bir şeyler üretmeye çalışmışsın.
Benim anlatmak istediğim yazar foreshadowing yani bir olayı,kişiyi yani canlı cansız bir şeyi önceden küçük bir sembolle,figürle göstermiş olabilir, dediğim gibi sadece teori

Benim anlatmak istediğim yazar foreshadowing yani bir olayı,kişiyi yani canlı cansız bir şeyi önceden küçük bir sembolle,figürle göstermiş olabilir, dediğim gibi sadece teori
Anladım. Crocus'un karşısındaki adam şuan bize gösterilen Kappa olabilir diyorsun, karşılaştıklarını ima etmiyorsun yani.

h

eeh aynen öyle yazarlar böyle şeyler yaparlar en çokta fantastik eserlerde karşımıza çıkar bu olay
Anladım. Yani fikir güzel ama içerik yanlış. Kawamatsu'yu andıran tek şey şapkası ve saçları. Yüzü gözükmüyor ve boyu ile eni Kawamatsu'dan çok daha iri. Velhasıl kelam burada foreshadowing varsa bile bu Kappa değil başka biridir.

Anladım. Yani fikir güzel ama içerik yanlış. Kawamatsu'yu andıran tek şey şapkası ve saçları. Yüzü gözükmüyor ve boyu ile eni Kawamatsu'dan çok daha iri. Velhasıl kelam burada foreshadowing varsa bile bu Kappa değil başka biridir.
yüzünün gözükmemesi olayın amacı zaten,yazıda belirttiğim gibi mangadaki çizimler zamanla değişebiliyor.

yüzünün gözükmemesi olayın amacı zaten,yazıda belirttiğim gibi mangadaki çizimler zamanla değişebiliyor.
Bkz: 310.sayının renkli kapağı. Luffy'nin üstündeki kimono'da Kozuki klanının amblemi arkada pembe ejderha. Wano'daki ağaçlar bile Usopp'un üstündeki kimonoda ki ağaçlar ile aynı çizilmiş. Velhasıl kelam böyle tespitler yapmak istiyorsan biraz daha inandırıcı ve güzel olmalı. Zaten inandırıcı olduğu zaman güzel oluyor ama .d Neysem şevkin kırılmasın yanlış anlama başka şeyler yakalayabilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık