Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Ben sana handikap olmadığını anlatıyorum bunlara cevap ver sadece. Sadece olduğunu kabul edin demekle bir şey kabul edildiğini görmedim. Ben sebeplerimi yazıyorum. Ama isterse handikaplı olsun. Law ile Luffy aynı anda savaşsa bile alamazlar Kata'yı. Luffy gelişmediği sürece bu adama vuramayacak bile. Law gibi Luffy'den güçsüz adam da baş edemez. Katakuri arka arkaya değil bildiğin ikisini aynı anda yener Selim. Arka arkaya gelse Law+Zoro+Luffy'i de alır bu adam. Bu kadar basit.

Dof'un daha bu adama ulaşıp vurabileceği bile belli değil. B.haki olarak da zayıf. Kata daha sert hale getirebilir yumruğunu ki o teller Luffy'nin savunmasını aşamadıysa yumruğuna bir şey yapmadıysa Kata'nın da b.hakisi karşısında bir anlam ifade etmezler.

Luffy bu adama karşı bir şeyler bulacakta o şekilde karşı koyacak. Yoksa bu şekilde dayak yemeye devam edemez ve net olarak yenilecek. Ha bu noktada işte savunmasını aşamayacak kim gelirse gelsin bu adam sıraya dizip yenecektir.
Sen kafanda Law ile Lufy beraber kaybeder diyorsan ben neyi tartışacağım. Lufy henüz bu adama doğru düzgün vurmadı, bakalım, k. hakiyi çözünce vs nasıl olacak? Sen Kata'yı fazla büyütmüşsün gözünde, arka arkaya o kadar kişi gelecek ve kaybedecek, imkanı yok. Fuji g3 yedi uçtu, sence Lufy onu alır mı? Kata vs Fuji açsak o zaman Kata'nın ezmesi lazım, öyle düşünen var mı?

Sen kafanda Law ile Lufy beraber kaybeder diyorsan ben neyi tartışacağım. Lufy henüz bu adama doğru düzgün vurmadı, bakalım, k. hakiyi çözünce vs nasıl olacak? Sen Kata'yı fazla büyütmüşsün gözünde, arka arkaya o kadar kişi gelecek ve kaybedecek, imkanı yok. Fuji g3 yedi uçtu, sence Lufy onu alır mı? Kata vs Fuji açsak o zaman Kata'nın ezmesi lazım, öyle düşünen var mı?
Benim anlamadığım sen niye bu kadar fanlık yapıyorsun her şey ortada iki de bir yo dof 2 vs 1 yaptı gibi konuşuyorsun Dof un yanındada Trebol vardı ayrıca Luffy gelecekte bir sürü teke tek vs yapacak ne yani Luffy Bb ile teke tek vs yapsa ve yense yinede Doftan güçlü olamayacak mı Bb elinizde hiç bir şey kalmadı son ama handikaplıydı tamamı gibi komik şeylerle savunuyorsunuz.

Lafa geldi mi Doflamingo handikaplı başladı diyen arkadaşlar Trebolü yok sayıp, Amiral ve Dof tarafından patates edilmiş Lawı tam sayıyorlar:

Lafa geldi mi Doflamingo handikaplı başladı diyen arkadaşlar Trebolü yok sayıp, Amiral ve Dof tarafından patates edilmiş Lawı tam sayıyorlar:
Trebol'ün yararından çok zararı oldu ki Doflamingo'ya yeri geldi kendi dövüşünü bırakıp onu kurtarmaya gitti. Şöyle düşün Luffy'nin yanında Trebol, Doflamingo'nun yanında Law olsaydı nolurdu?

Fuji'nin baya baya kendini tuttuğu ortaya çıkıyor böylece. Ve fiziksel olarak Kata daha sağlam olabilir Fuji'den. O önemli değil. Biraz da Fuji'nın kişiliği ile alakalı. Tam olarak gücünün yarısını bile görmedik hatta Fuji birşey yapmadı resmen.

Luffy bu adama vurabildikten sonrası önemli değil. Şu an bu adama vuramiyor ve böyle devam ederse de yenilmesi kaçınılmaz. Gelismeyecegi bir durum için diyorum Kata Luffy+ Law'ı birlikte alır. Arka arkaya ise o kadar adamı da alır. Sana göre Dof alabiliyorda neden darbe almayan bir karakter alamıyor bilemedim.

@Buggy The Clown

Desene arc başından beri Law'ı sürekli taşıyan ve yine onu büyük patlamadan kurtaran Luffy'e de Law bela oldu.

Kardeş Dof'un kendisi diyor bunu. Var mı daha ötesi. Beni yenebileceğini düşünmen bile abartı iken ikimizi bir yenebileceğini düşünmen hayali diyordu. Bunun geldiği anlam açıktır.

Son düzenleme:
Fuji'nin baya baya kendini tuttuğu ortaya çıkıyor böylece. Ve fiziksel olarak Kata daha sağlam olabilir Fuji'den. O önemli değil.

Luffy bu adama vurabildikten sonrası önemli değil. Şu an bu adama vuramiyor ve böyle devam ederse de yenilmesi kaçınılmaz. Gelismeyecegi bir durum için diyorum Kata Luffy+ Law'ı birlikte alır. Arka arkaya ise o kadar adamı da alır. Sana göre Dof alabiliyorda neden darbe almayan bir karakter alamıyor bilemedim.
Lufy ve law kombosu Kata'yı öldürür. Gama ve counter dan sonra yaşayamaz. Lufy vuramıyor diye başka karakterde mi vuramayacak? Alan saldırısı olan herhangi biri logia savunmasını etkisiz bırakır. Darbe aldığı zaman bakacağız ne yapıyor diye? g2 olmasa Lufy'de yılan kardeşlere vuramayacaktı, sence lufy zayıf mı oluyor onlardan?

Trebol'ün yararından çok zararı oldu ki Doflamingo'ya yeri geldi kendi dövüşünü bırakıp onu kurtarmaya gitti. Şöyle düşün Luffy'nin yanında Trebol, Doflamingo'nun yanında Law olsaydı nolurdu?
Luffy saldırmayı düşünmek yerine Lawı kurtarmaya gitmedi mi? Bu nasıl bir yaklaşımdır. Luffy ile Law Doflamingoya yürürken Terbolü takılsın diye ortada mı bıraktılar? Hayır, biri Trebolle uğraşmak zorunda kaldı diğeri Doflamingoya yürürken. Bir yorum anca bu kadar yanlı atılabilir :D

Luffynin Dofa yaptığını, Kata Luffye yapıyor, ağır klasman farkı var.
Bugün Kocana düşse, kim yonko olur öznelerinden başı Katakuri çeker. Dof anca Kaidonun adını duyunca tir tir titremeye devam etsin.
Kocana düşse tabi ki en güçlü evladı olarak Katakuri yeni Yonko olacak, beni mi çağıracaklar gel şu işe el at diye? :( Wb ölünce nasıl Marco dedilerse aynı şeyi Katakuri için derler, Jack ve Beckman için de derler Dofla bir alakası yok. Diğer yandan Katakuri Kaidodan tırsmazsa bu kaybedecek bir şeyi olmadığı içindir. Yoksa Katakuri de Kaidodan dayak yemeye mahkum yani. :(

Ben sana handikap olmadığını anlatıyorum bunlara cevap ver sadece. Sadece olduğunu kabul edin demekle bir şey kabul edildiğini görmedim. Ben sebeplerimi yazıyorum. Ama isterse handikaplı olsun. Law ile Luffy aynı anda savaşsa bile alamazlar Kata'yı. Luffy gelişmediği sürece bu adama vuramayacak bile. Law gibi Luffy'den güçsüz adam da baş edemez. Katakuri arka arkaya değil bildiğin ikisini aynı anda yener Selim. Arka arkaya gelse Law+Zoro+Luffy'i de alır bu adam. Bu kadar basit.

Dof'un daha bu adama ulaşıp vurabileceği bile belli değil. B.haki olarak da zayıf. Kata daha sert hale getirebilir yumruğunu ki o teller Luffy'nin savunmasını aşamadıysa yumruğuna bir şey yapmadıysa Kata'nın da b.hakisi karşısında bir anlam ifade etmezler.

Luffy bu adama karşı bir şeyler bulacakta o şekilde karşı koyacak. Yoksa bu şekilde dayak yemeye devam edemez ve net olarak yenilecek. Ha bu noktada işte savunmasını aşamayacak kim gelirse gelsin bu adam sıraya dizip yenecektir.
Senin de bir dediğin bir dediğini tutmuyor Haso. Bir Luffy handikaplıydı Dofa 30 dakka G4 açtı Kataya 2 saat diyorsun, bir bakıyoruz Dof handikaplı değil diyorsun anlamak mümkün değil. İkisi de handikaplıydı o dövüşte. Luffynin G4 süresi ne kadar azaldıysa 2 saat nere 30 dakka nere, Dof en az %50 kaybetmiştir. %100ündeki Dof Luffy vssinde gördüğün gibi olmayacak, onu anlatmaya çalışıyoruz.

Diğer yandan Law + Luffy Dofa nasıl red hawk yedirdiyse Katakuriye daha fazlasını yapabilir. Lawin logia için kalp deşme dışında da yetenekleri vardır illaki, Trebolü dilimlediği gibi Katakuriyi dilimleyebilir misal. Ben Luffy ve Lawın Katayı indireceğini düşnüyorum şahsen.

Son paragrafın ise Luffynin eksilerini anlatıyor Dofun değil. Dof Luffyden daha tecrübeli ve meyve hakimiyeti olarak daha üstün bir karakter. Logia veya üstın k haki karşisında nasıl savaşacağını illaki biliyordur. Luffynin kara kara düşündüğü yerde Dofun aynı tepkiyi vermesi beklenemez. Çoğu şeyi atlayarak yorum yazıyorsunuz. Az yukarda dedim misal Dof iplikten yumak yapıp Gaara gibi içine girse dokunulmaz olur, Kata neyle aşacak öyle savunmayı. Herkesi Luffy sanmayın yani. :)

Lufy ve law kombosu Kata'yı öldürür. Gama ve counter dan sonra yaşayamaz. Lufy vuramıyor diye başka karakterde mi vuramayacak? Alan saldırısı olan herhangi biri logia savunmasını etkisiz bırakır. Darbe aldığı zaman bakacağız ne yapıyor diye? g2 olmasa Lufy'de yılan kardeşlere vuramayacaktı, sence lufy zayıf mı oluyor onlardan?
Bu adam gama counter felan almaz. O k.haki ile bunun ihtimali dahil yok.. Luffy'nin de alan saldırıları var. Dediğin adamların hiçbirinin saldırıları Kata'nın karsilayamayacagı seviyede değil. Üstüne üstlük bu adam k.haki ve b.haki olarakta üstün. Luffy G4 olarak çok hızlı diye bir iki darbe atabildi o da sakin değilken. Dof'un ve Law'ın G4 kadar hızlı olmadığı da ortada.

Darbe alacak olması Luffy gelisti diye olacak. Luffy klasman atlayacak yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık