Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Katakuri Tayfaya Katılacak mı?

Katakuri Luffylerin tarafına geçer mi ?

• Kullanılan toplam oy
    56
Katakurinin babasının kim olduğu hakkında bir kaç tane varsayım çıkarmaya çalışıyorum belki oradan bir bağ yakalayabilirim. Belki katakuri, fisher tiger,BM arasında bir bağ olabileceğini düşünüyorum.Konunun üzerindeyim

Evet tayfaya katılması düşük bir ihtimal belki bir süreliğine sadece gemide eşlik edebilir. Ama büyük bir ittifak olacağı kesin gibi duruyor.
Müttefik olabilir. Ama Kata gibi birinin tayfaya gelmesi gereksiz olduğu kadar tayfa içindeki dinamikleri de alt üst edecek bir durum olurdu. O yüzden bence imkansız. BM de öldükten sonra müttefik olur ama büyük ihtimalle.

Üye silindi 1004

Akranı Jinbe’yi görünce utanıp kendine çekidüzen verir belki. Hem midesine tatlıdan başka bir şey girer bizim tayfaya gelince, beslenme düzeni de dahil hayatı düzene girer.
Aaaa bu detay var doğru. Akranı Jinbe bir ortama girince millet "adammmmm" geldi diyor. Bu biraz vücut yapmış psikopat takılmış anca korkuyla adam yerine koydurmuş kendini. Yemin ederim tayfaya gelse bir baltaya sap olur. Üstüne dediğin gibi midesine sulu yemek girer.

Evet tayfaya katılması düşük bir ihtimal belki bir süreliğine sadece gemide eşlik edebilir. Ama büyük bir ittifak olacağı kesin gibi duruyor.

Teşekkür ederim.

Aile kavramının biraz aşırıya kaçınıldığını düşünüyorum. BKZ oden dostları ve wano için neler yaptı fakat hayalinden ve inandığı adamaların peşinden gitti.Katakuri neden yapmasın.

Zaten tayfaya katılacağı muamma bu konuyu asıl açmamdaki amaç büyük bir ittifak olacağı. Ama dediğim gibi oda sensei bize ters köşe yapar mı yapabilir :bilmem:
Sen ittifak mı sordun? O kesin olur ya. O konuda haklısın. Oyumu degistiriyorum hemen.

Katakuri resmi olarak gelmez o imkansız ama yardımcı olacaktır ilerde kesin.Yalnız benim içime birşey doğuyor bizim tayfaya son bir kişi katılacak ilerde o da Kuzan olacak bence, üzerine bi dünya teori atarım ama üşeniyorum..Garp la yakınlığı olsun,adalet anlayışı olsun,Bizim tayfayla en fazla irtibata giren Amiral olsun bi dünya şey dolaşıyor kafamda ..

Katakuri resmi olarak gelmez o imkansız ama yardımcı olacaktır ilerde kesin.Yalnız benim içime birşey doğuyor bizim tayfaya son bir kişi katılacak ilerde o da Kuzan olacak bence, üzerine bi dünya teori atarım ama üşeniyorum..Garp la yakınlığı olsun,adalet anlayışı olsun,Bizim tayfayla en fazla irtibata giren Amiral olsun bi dünya şey dolaşıyor kafamda ..

Aokiji çok ağır bir top o gelmez.Fazla güçlü.Ayrica baska planlari var kesin

Kuzanın tayfaya katılacağı konusunda hiç düşünmemiştim.Devrimciler adına çalıştığını ve öyle de kalacağını düşünüyorum. Ha ileride sayıp saymadığımız bütün iyi ve nötr karakterlerin. Hatırlarmısınız bilmem ilk bölümlerde yıllarca bir hazine sandığına sıkışıp yıllarca adada kalan bir adam vardı. Nedense onun bile son arcta gözükeceğini ve bir etkisinin olacağını düşünmeden edemiyorum.Ben oda sensei yerinde olsaydım şu zamana kadar Mugiwara lara dokunan herkesin son arcda bir halt yiyeceğini ya da gözükeceğini düşünüyorum.Düşünmekten çok umud ediyorum çünkü ben karakterlerimi boşa harcamazdım.Oda da yapmayacaktır.

Şuan için imkansız zaten Luffy'den güçlü bir karakter sonuçta ama tayfayla çok fazla içli dışlı oldu tüm seriye bakarsak . Navyden de kopunca ve Tayfada bariz bir logia eksiği var nedense tayfaya kesin bir logia girecek diye düşünüyorum şuan belki değil ama büyük savaşa doğru Luffy Amiral seviyesini aşınca bir şekilde gelecek gibi hissediyorum.Eski Schibukai geldi tayfaya Sırada neden Amiral olmasın ;)

Kuzanın tayfaya katılacağı konusunda hiç düşünmemiştim.Devrimciler adına çalıştığını ve öyle de kalacağını düşünüyorum. Ha ileride sayıp saymadığımız bütün iyi ve nötr karakterlerin. Hatırlarmısınız bilmem ilk bölümlerde yıllarca bir hazine sandığına sıkışıp yıllarca adada kalan bir adam vardı. Nedense onun bile son arcta gözükeceğini ve bir etkisinin olacağını düşünmeden edemiyorum.Ben oda sensei yerinde olsaydım şu zamana kadar Mugiwara lara dokunan herkesin son arcda bir halt yiyeceğini ya da gözükeceğini düşünüyorum.Düşünmekten çok umud ediyorum çünkü ben karakterlerimi boşa harcamazdım.Oda da yapmayacaktır.
Başlarda bende düşünmüyordum ama Z filminde tayfayla muhabbeti olsun Punk hazard da gelip Dofu dondurması olsun hep ufak ufak aralara konuluyor böyle ince ayrıntıların sonunda sanki ufaktan bize iş atıyor Oda.

Şuan için imkansız zaten Luffy'den güçlü bir karakter sonuçta ama tayfayla çok fazla içli dışlı oldu tüm seriye bakarsak . Navyden de kopunca ve Tayfada bariz bir logia eksiği var nedense tayfaya kesin bir logia girecek diye düşünüyorum şuan belki değil ama büyük savaşa doğru Luffy Amiral seviyesini aşınca bir şekilde gelecek gibi hissediyorum.Eski Schibukai geldi tayfaya Sırada neden Amiral olmasın ;)

Jinbei ile Kuzan'ın Luffy'e yardim etme seviyesi ayni değil ki.Ama aynı zamanda Aokijinin Garpa borcu da var.Bence kesin yardim eder ama tayfaya katilma olasılığı çok düşük

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık