Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de bir dövüşü ''10 dk dinlensin gelsin sonra döver'' diye değerlendirmek saçma değil mi sence de ? Meyveli bir karakteri meyvesiz değerlendirmek gibi bir şey bu.Adamın g4te bir sınırı var ve bizde buna göre değerlendiririz doğal olarak.
Onu bana değil mangaka söyleyeceksin maalesef. G4 süresi bitince bu dövüş biter demek de hatalı. Doff dövüşünde Luffy'nin ilk G4 süresi bittiğinde bitti dedik mi? Olay öyle veya böyle devam etti. Şimdi diyebilirsin Doff istese öldürebilirdi vs. O önemli. değil. Dövüşün sadece belli bir kısmına odaklanmamak lazım.
Kaldı ki Luffy hala hareket ediyor, G3 açıyor vs.

Ringi terk eden kaybetmiş olur. Katayı bire bir dövüşmek için ayna dünyasına çekti Luffy. Bire bir dövüşte kazanamadı ve kaçıp ayna dünyasını terk etti. Havlu attı. Bundan sonraki dövüşleri ancak ikinci raund olur.

Evet. Düşündüm ve dövüşü Katakuri'nin kazandığına karar verdim. Yenilen arkadaşlar Pazar gününe kadar sözlerini tutsun. Luffy dövüş alanını terk etti. Düşmandan açık bir şekilde kaçtı. Futbolda bile sahadan çekilen takım hükmen mağlup kabul edilir.

Onu bana değil mangaka söyleyeceksin maalesef. G4 süresi bitince bu dövüş biter demek de hatalı. Doff dövüşünde Luffy'nin ilk G4 süresi bittiğinde bitti dedik mi? Olay öyle veya böyle devam etti. Şimdi diyebilirsin Doff istese öldürebilirdi vs. O önemli. değil. Dövüşün sadece belli bir kısmına odaklanmamak lazım.
Kaldı ki Luffy hala hareket ediyor, G3 açıyor vs.
Dış etkenleri vsye dahil edemezsin ama.Dof ve Luffy'de Luffy'nin pili bittiğinde Dof'un o dövüşü kazandığı benim için kesinleşmişti.Sonradan dış etkenler sayesinde aldı ama bu eşit şartlar altında Dof'u yendiği anlamına gelmiyor.G4'ün sınırı olması Luffy'nin gücünün sınırıdır.Demek ki mangaka Luffy'e bu seviyedeki gücü uygun görmüş.Yani senin mantık uygun gelmiyor bana.

Dış etkenleri vsye dahil edemezsin ama.Dof ve Luffy'de Luffy'nin pili bittiğinde Dof'un o dövüşü kazandığı benim için kesinleşmişti.Sonradan dış etkenler sayesinde aldı ama bu eşit şartlar altında Dof'u yendiği anlamına gelmiyor.G4'ün sınırı olması Luffy'nin gücünün sınırıdır.Demek ki mangaka Luffy'e bu seviyedeki gücü uygun görmüş.Yani senin mantık uygun gelmiyor bana.
Neyse kardeşim boşverelim tartışmayı. Ben gidiyorum zaten;)

Ringi terk eden kaybetmiş olur. Katayı bire bir dövüşmek için ayna dünyasına çekti Luffy. Bire bir dövüşte kazanamadı ve kaçıp ayna dünyasını terk etti. Havlu attı. Bundan sonraki dövüşleri ancak ikinci raund olur.
Helal sana. Kaybeden tarafta olmana rağmen, doğruyu savunuyorsun.

Kayıp mı ettik şimdi? Gel de Lufy'ye bela okuma. Neyse bunu kabul ediyorsak Dof'a karşı da kaybettiğini kabul edeceksiniz. Orada farklı bir şey olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık