Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız o değil de Luffy ilk kez bir düşmanının karşısına bu kadar handikaplı çıkıyor. Çok sıkıntılı bir durum. :/ Yine de tam da Luffy'nin iradesini konuşturmalık ortam var aslında. Son sayfada editörün "Luffy'nin irade gücü." notunu da unutmamak lazım. Ne kadar darbe alsa da ayağa kalkacaktır diye düşünüyorum.
Dostlarının nolacağı belli değil, kaptanlığı ve iradesi boşuna vurgulanmıyor, o kalkmazsa bir kaldıranı da yok etrafta.

Marineford'da Akainu'nun önüne geçen Coby'e Shanks, geleceği büyük oranda değiştirdin gibi bir laf etmişti. Seri'de Luffy=Gelecek. Geleceğe kim karar verecek denilen yerde Luffy'nin tökezleyeceğine inanamıyorum.

Dostlarının nolacağı belli değil, kaptanlığı ve iradesi boşuna vurgulanmıyor, o kalkmazsa bir kaldıranı da yok etrafta.

Marineford'da Akainu'nun önüne geçen Coby'e Shanks, geleceği büyük oranda değiştirdin gibi bir laf etmişti. Seri'de Luffy=Gelecek. Geleceğe kim karar verecek denilen yerde Luffy'nin tökezleyeceğine inanamıyorum.
"Geleceğe kim karar verecek denilen yerde Luffy'nin tökezleyeceğine inanamıyorum"

Tüyler tiken tiken

Allahtan bir daha bu parçayı dinlemeyeceğim diye iddiaya girmemişim : ))

Koskoca forumda Luffy yenilirse forumu bırakacağım diye iddaa ortaya atan üç kişiden biri olarak kaptanıma olan güvenimi zirveye çıkardığım için kendimle gurur duyuyorum:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık