Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@çiköfte oyunu değiştir hemen durum vahim : ))

Şaka şaka değiştirme, eğer ben de oy verecek olsaydım Luffy alır derdim. Ama iddia etmediğim şeyi iddia edemem :D

Bu arada @Smoker oy vermediğim için söz hakkım var mı bilmiyorum ama oy verenler iddia da ortaya atsın kuru yere istatistik yanılgı oluşturmasın ve bir sonraki bölüm çıkmadan iddialar kapansın bence : ))
Özlemiştir; uzun zaman oldu, göremedik bir kendi isteği. :D

Ben de iddia etmezdim ama geçen hafta aldığım gaza ihanet edemiyorum. Sen şu an mızıkçısın ayrıca. :hıh:

Özlemiştir; uzun zaman oldu, göremedik bir kendi isteği. :D

Ben de iddia etmezdim ama geçen hafta aldığım gaza ihanet edemiyorum. Sen şu an mızıkçısın ayrıca. :hıh:
Bana göre değil iddialaşmak Luffy yener diyen çok az olursa Luffy'i ve siz sevenleri yalnız bırakmamak adına bir haftalığına kendimi ortaya atabilirim : ))

Luffy yenilirse yani Katakuri Luffy'i yenerse 1 ay Mercury'nin favori avatarını kullanacağım.Parantez içine de 2 hafta Katakuri - sama yazın gitsin eğer yenilirse.

Nasıl ortaya? Bir modun önüne doğru mu mesela?
@amaneden çok acımasız olabilir. Şu an çok fark yok ama eğer fark açılırsa Luffye oy veririm yenilirse de kendimi 1 hafta banlatırım yanına haddini aşan iddialarda bulunmak yazdırırım. En çok sevdiğim Shanks nefret ettiğim de yok onun için böylesi daha iyi olur benim için : ))

Luffy'e %35
Dövüşün yarım kalmasına %34
Kata'ya %31 veriyorum.

Bu oranlara bir hafta ban çok bile : ))

EDIT: Luffy yenilirse 1 ay çiköftenin avatarını kullanacağım iddiam budur

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık