Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Karasakal'ın Sırrı (Çeviri)

Teoriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    71
Kardeşlerini cebinde taşımasına gerek yok. Meyveyi yedikten sonra onları karanlığın içine almıştır, zaten kardeş olayından bundan sonrası için bahsediliyor.
senin mantıkla herkesi yamiyle yutup 300 tane meyve yiyip, her yuttuğu insanı kontrol etsin. Bu birleşme işi yamilik değil bence. Belki saklayabilir bi müddet kardeşlerini ama ilk başta tek bir kardeşin yediği meyve var. gizem o. birleşmeyi sağlayan.

senin mantıkla herkesi yamiyle yutup 300 tane meyve yiyip, her yuttuğu insanı kontrol etsin. Bu birleşme işi yamilik değil bence. Belki saklayabilir bi müddet kardeşlerini ama ilk başta tek bir kardeşin yediği meyve var. gizem o. birleşmeyi sağlayan.
Yalnız ben teoriyi desteklemiyorum, bana göre de saçma bir teori. Ben sadece arkadaşın yanlış anladığı kısmı düzelttim.

Öncelikle eline sağlık, okuması zevkliydi ama hoşuma gitmedi ve olacağını sanmam. Mangaka isterse böyle bir olayın altını doldurur ve güzelce açıklar. Teach kardeşleriyle irtibatı koparmamıştır gizli gizli plan yapıyorlardır hepsi aynı kafadadır ve anlaşmışlardır vs. Ama çok zorlama geliyor bana ya. OP serisinde k.haki diye bir olgu var. Hayvani iç güdülere sahip karakterler var. Hem Teach bu kardeş olayını saklayamaz hem de böyle bir durum oldu diyelim karakter çok garip bir pozisyona gelir ayrıca farklı farklı insanların o meyveleri yemesi bence Teach'i yeteri kadar güçlü yapmaz. Tamamen yami yami'nin özel bir gücü olarak çıkmasını bekliyorum bu olayın. Çoklu kişilik bozukluğu olan veya ikiz kardeşleri olan bir BB yerine ölümü göze alarak çok büyük bir risk almış ve yaptığı plan uğruna hayatını adamış bir psikopat görmeyi tercih ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık