Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Korsanları'nın Yiyebileceği Muhtemel Meyveler

Kimler ölür?

• Kullanılan toplam oy
    25
Oda Absalom gibi adamları harcar meyvesini başkasına verir ama Shichibukai'yi harcamaz ya. Hem Moria'nın meyvesi başkasına iyi gitmez, karakterin temasıyla meyvesi uyuşuyor çünkü.

BB korsanlarının yiyeceği meyveye gelirsek Avalo Pizarro Kedi türü zoan meyvesi yer o kesin gibi. Mistik Zoan, Antik Zoan herhangi biri olabilir.

Oda Absalom gibi adamları harcar meyvesini başkasına verir ama Shichibukai'yi harcamaz ya. Hem Moria'nın meyvesi başkasına iyi gitmez, karakterin temasıyla meyvesi uyuşuyor çünkü.

BB korsanlarının yiyeceği meyveye gelirsek Avalo Pizarro Kedi türü zoan meyvesi yer o kesin gibi. Mistik Zoan, Antik Zoan herhangi biri olabilir.
Moriah onlara katıldı bence. Artık öleceğini düşünmüyorum.

Asıl sürpriz yumurta Foxy. En ihtimal verdiğim isim o :D

Moriah onlara katıldı bence. Artık öleceğini düşünmüyorum.

Asıl sürpriz yumurta Foxy. En ihtimal verdiğim isim o :D
Aynen. Başkaları Moria eziği adayı ikiye böldü falan yazmış. Birisinin meyveyi yiyip o gücü daha iyi bir şekilde kullanması kolay bir şey değil ki. Karasakal Korsanlarında o meyveyi Moria'dan daha iyi kullanabilecek biri olduğunu sanmıyorum.

Aynen. Başkaları Moria eziği adayı ikiye böldü falan yazmış. Birisinin meyveyi yiyip o gücü daha iyi bir şekilde kullanması kolay bir şey değil ki. Karasakal Korsanlarında o meyveyi Moria'dan daha iyi kullanabilecek biri olduğunu sanmıyorum.
Ben de öyle düşünüyorum. Durumundan dolayı ankete eklemiştim ama fikrim değişti sayılır artık. O meyve Moriah'dan başkasına yakışmaz zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık