Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Korsanları vs. Hasır Şapka Korsanları Eşleştirmeleri

Tayfanın en güçlü kişileri ID'den gelenler. Sonrasında Doc Q, Van Augur, Burgess gibi as kadroda olan kişiler geliyor. Zaten bu kişilerin karşısına gelecek rakiplere baktığımız zaman tayfanın en güçsüzleri geliyor.

Luffy vs Teach
Usopp vs Van Augur
Chopper vs Doc Q

Bunlar kesin gibi. Diğerlerini bilemiyorum.

@Solid Snake Seni de buralara bekleriz senin şu çok öncelerde tutturduğun vslerden dolayı. Sence ne olur kim kimlerle atar Burgess vs Zoro olur mu yoksa Zoro K.haki geliştirsin diye Shiryu ile mi vs atar ?

Şu popüler Burgess, Jozu'nun Kira Kira no Mi'sini alacak beklentisi bana da mantıklı geliyor açıkçası. Zoro'yu Mihawk'un bir adım önüne taşıyacak sınav bu olabilir. Buna paralel olarak da Shiryu'nun Sanji'ye kalması ve görünmezlik mevzusu üzerinden bir kez daha kılıçların çekilmesi de keza olabilir gibi görünüyor. Yine de genel olarak Karasakal Korsanları'nı çok az tanıdığımız için tahmin yürütmesi epey zor. Başlıktaki Sanjuan Wolf vs Jinbe fikri hoşuma gitti ama, bunu görmeyi isterim.

Zoro vs Shiryuu.
Teach vs Shanks savaşı sonrası karşılaşırlarsa Yasopp'u yenmiş bir Van Augur vs Usopp olur. Önce karşılaşırlarsa Sanji alabilir Van Augur'u.
Franky vs Sanjuan Wolf.
Jinbe vs Vasco Shot.
Sanji vs Avalo Pizarro.
Laffite vs Brook.
Catarina Devon vs Nami ve Robin.
Doc Q vs Chopper.

Luffy Teach
Eğer son dövüş olacaksa Zoro'nun bir amiral alması efsane olur. Zoro vs Shiryu yoksa.
Eğer Zoro amiral alırsa Sanji sağ kol. Bu şu demektir. Bu tayfa başka tayfa.

Gayet de olası böyle olması. Rayleigh ile hangi sağ kolu eşleştirebiliriz? Hepsi imza ister görse. Aynı şey Zoro için de geçerli.

Burges Lafitte filan çöp. Çöp olmasa Teach o kadar plan yapmazdı. Gördük Ace karşısında. Hepsi de vasat altıydı. Potansiyelli olsalar en azından bir varlık gösterirlerdi biz de meyveyle filan bir şeyler olur derdik. Bunlar Teach gibi 2-3 meyve yese de bir şey olmaz. Shiryuu ile Pizarro bence en fenaları. Vasco Shot da göze çarpıyor.

Yukarıda bahsedilen mevkiye göre eşleştirme fikri bana da mantıklı geliyor.

Doktor doktorla, nişancı nişancıyla, rotacı rotacıyla.

Luffy vs Teach
Zoro vs Kuzan
Sanji vs Shiryuu
Jinbe ya da yeni biri gelirse o vs Pizarro
Jinbe vs Vasco Shot
Nami vs Lafitte
Franky vs Koca adam
Robin vs mırın diye gülen kadın. xd
Nami vs Lafitte
Chopper vs Doc
Usopp vs Van Augur
Burgess bence Luffy ya da Zoro'ya dayılanıp tek yiyecek karakter oldu artık.

Luffy Teach
Eğer son dövüş olacaksa Zoro'nun bir amiral alması efsane olur. Zoro vs Shiryu yoksa.
Eğer Zoro amiral alırsa Sanji sağ kol. Bu şu demektir. Bu tayfa başka tayfa.

Gayet de olası böyle olması. Rayleigh ile hangi sağ kolu eşleştirebiliriz? Hepsi imza ister görse. Aynı şey Zoro için de geçerli.

Burges Lafitte filan çöp. Çöp olmasa Teach o kadar plan yapmazdı. Gördük Ace karşısında. Hepsi de vasat altıydı. Potansiyelli olsalar en azından bir varlık gösterirlerdi biz de meyveyle filan bir şeyler olur derdik. Bunlar Teach gibi 2-3 meyve yese de bir şey olmaz. Shiryuu ile Pizarro bence en fenaları. Vasco Shot da göze çarpıyor.

Yukarıda bahsedilen mevkiye göre eşleştirme fikri bana da mantıklı geliyor.

Doktor doktorla, nişancı nişancıyla, rotacı rotacıyla.

Luffy vs Teach
Zoro vs Kuzan
Sanji vs Shiryuu
Jinbe ya da yeni biri gelirse o vs Pizarro
Jinbe vs Vasco Shot
Nami vs Lafitte
Franky vs Koca adam
Robin vs mırın diye gülen kadın. xd
Nami vs Lafitte
Chopper vs Doc
Usopp vs Van Augur
Burgess bence Luffy ya da Zoro'ya dayılanıp tek yiyecek karakter oldu artık.
bende bu şekilde eşleşirler diye düşünüyorum.
ama bence karasakal tayfası neredeyse bütün vsleri alır.

Zoro-Shiryu
Sanji-Shot
Usopp-Auger
Nami-Laffitte
Robin-Katarina
Jinbe-Wolf Franky-Burgess bu ikisi değişebilir.
Chopper-Doc
Brook-Pizarro

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık