Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Bak Linlin böyle yuvarlanabilir ama şöyle bakmak lazım. Bu kadın yıllardır böyle savaştığı halde kimse yaralayamadıysa buradan şu sonuç çıkar: Sen vurursun dikiş atarlar ben vururum toprak atarlar.
Yıllardır kimseyle adam akıllı dövüşmediği sonucu da çıkabilir.Oda bu kadını rezil etmekten bıkmıyor ki her hafta.Bir hafta Kaido korkutan birisi bir hafta ise toplasan Perospero etmecek kişiler tarafından dövülen birisi.

Oda, diğer karakterleri sağ bırakmak için dövüştürmemiştir anlamı da çıkar.
Bu da çıkabilir.Oda kendisiyle çelişmiş gibi bir şey oluyor ama bu durumda.Bu kadın Tüm kek ortasındaki Luffy'nin Kong Gun atağını durdurmak için haki basıyor.Luffy'nin g4üne koka savunması yapan kadın kendi seviyesinde ya da yakınında kimseyle dövüşmemeiş muhabbeti daha gerçekçi geliyor bana.Bu kadın Queen'in muhtemelen en baba saldrısından hafif bir baş ağırısı ile çıkıyor sonuçta.Luffy Kata dövüşü öncesi bile Queen'den daha büyük bir tehdit o zaman :D

Bu da çıkabilir.Oda kendisiyle çelişmiş gibi bir şey oluyor ama bu durumda.Bu kadın Tüm kek ortasındaki Luffy'nin Kong Gun atağını durdurmak için haki basıyor.Luffy'nin g4üne koka savunması yapan kadın kendi seviyesinde ya da yakınında kimseyle dövüşmemeiş muhabbeti daha gerçekçi geliyor bana.Bu kadın Queen'in muhtemelen en baba saldrısından hafif bir baş ağırısı ile çıkıyor sonuçta.
Çocukluk zamanlarını görmesek bu dediğin çok mantıklı gelirdi ama gördüğümüz için nasıl bir canavar olduğunu çok iyi biliyoruz. Ha hiç yara almama sırrı vücudundaki zırh olabilir. Haki olduğunu sanmıyorum onun. O bir açıklansa tam gücü hakkında sağlıklı bir yorum yapılabilir.

Roger, Wb, Shanks, Luffy rahat alamazlar. Yenerler yine tabi. Geri kalan tayfalarda kaptan çok zorlanmadan alır. Wb yazmamım sebebi Oden'i sağ kolu olarak ele almam. Marco-Jozu diye düşünüp "sen hayırdır kardeş" çekmeyin
roger odeni 3 km öteye attı tek hamlede ki wb ile denk adamlar bunlar. bence wb odeni evire çevire döver.

Çocukluk zamanlarını görmesek bu dediğin çok mantıklı gelirdi ama gördüğümüz için nasıl bir canavar olduğunu çok iyi biliyoruz. Ha hiç yara almama sırrı vücudundaki zırh olabilir. Haki olduğunu sanmıyorum onun. O bir açıklansa tam gücü hakkında sağlıklı bir yorum yapılabilir.
Ben vücudunu koruyan bir ileri seviye hakiye sahip olduğunu düşünüyorum Linlin'im.Çünkü tüm kekte zaten Ray'in gösterdiğine benzer elinde bir aurayla Luffy'yi g4ten çıkarıyordu.Kadın karmel ananın resmi kırılınca durduk yere dizi falan kanıyor falan da zaten.Normal bir vücuda sahip bence Linlin savunma bazında.İleri seviye hakiye kullanıyor olabilir vücut savunması konusunda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık