Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaptan İçin Harakete Geçmek - Hurdacılar Yanaşsın

Selam arkadaşlar.

Öncelikle konunun daha çok Kid sever tayfanin ilgisi için açıldığını belirtmek istiyorum. Seviliyorsunuz😅

Bilenler vardır Ben hasır şapka tayfası dışında Kaptan Kid'inde faniyim. Forumdaki adıyla hurdaciyim 🙂
Geçenlerde aklıma eğlenceli bir fikir geldi en azından kendim denemeyi düşünüyorum.

Kapta Kid'in son durumu ve Oda'ya Kaptan Kid'in geri gelişi ve serideki yeri için baskı yapmayı ve olursa kamuoyu baskısı oluşturmayı düşünüyorum.

Bunu da direk kendisine mektup veya fanlarin desteğiyle mektuplar ulaştırarak yapmayı . Oda kendisine ulaşan her mektubu okuyormuş.

İşin sonunda Bir kampanyaya çevirip büyük bir baskı oluşturabilirsem tadından yenmez. Aslında büyük ihtimalle işe yaramayacak imkansız bir göreve benziyor bende farkındayım. Tamda bu yüzden deniyorum 🤣 Eğlenceli olacağını düşünüyorum 😀

Şimdilik yüksek takipçili Arap bir Kid fanı destek oluyor bana ve Japonyadan japon bir kadınla yerel posta servisi konusunda iletişim halindeyim. Oda'nin posta adresi de belli zaten.

Taslak yol haritasını aşağıdaki gibi yazıyorum şimdilik.

1- ilk mektup ulaşacak .(duruma göre mektup yerine daha dikkat çekici birşey olabilir bu. Zamanında bir dizinin fan Grubu dizi yapımcılarına fıstık falan yollamıştı dizi geri gelsin diye belki bu tarzda birşey olabilir. Dikkat çeksin yeter).

2-Telegram ve discord Grubu Kurulacak. Aksiyonu yürütecek ana Tayfa kurulacak

3-tek bir mektupun ortalama maliyeti bulunacak (1. Adım fikir verir)

4-konuyu Yurt içi ve yurtdışında destekleyebilecek kişilerle irtibat kurulacak

5- Kampanya için gerekliyse maddi destek toplanacak.

6-Final: Odayi bezdirecek en azından dikkatini çekecek tek seferde büyük mevzu denemesi🔥🔥🔥

Yorumlarınızı yazın. Ona göre duruma bakicam. Çalıştığım için fırsat buldukça konuya yazarım.

Bu işin sonucunda serinin gidişatını değiştirebiliriz. Belki de Küçük/orta bir etki olabilir veya hüsran olabilir.Ama zaten sonunu düşünen hurdacı değildir 😎

#Kidaslapesetmez
#LFG

Son düzenleme:
Bende Kid fanı sayılırım ama bunu Kid için yapmayı zaman kaybı olarak düşünürüm
Konu da bir hayli komik bu arada ( :
Kid'in misyonu kuru gürültüymüş bunu öğrenmiş olduk dahasına gerenk yok
Ama şu mektup işinde Zori'nin yön bulması işini konuşabiliriz mesela :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık