Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 61 77.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 18 22.8%

• Kullanılan toplam oy
    79
Eline sağlık Smoker. Tayfanın Cp9 ile dövüşünde Oda ilk tasarımda karşılaşmalarda Kaku vs. Sanji düşünmüş. Aşağıda Kaku vs. Sanji'yi belirten ve Kaku'nun tasarımıyla ilgili görsel.

Eline sağlık Smoker. Tayfanın Cp9 ile dövüşünde Oda ilk tasarımda karşılaşmalarda Kaku vs. Sanji düşünmüş. Aşağıda Kaku vs. Sanji'yi belirten ve Kaku'nun tasarımıyla ilgili görsel.

Meyvesi tamamen işe yaramaz ne yazık ki. Tekrar göreceğimizi hiç sanmıyorum. Cp9 ekibinden başka boyuta geçen adamın tekrar görünme olasılığı Kaku'dan daha yüksek

Bunu ekleyecektim, unutmuşum. Early One Piece kısmı farklı yerde olunca, gözümden kaçıyor hep.

Kaku kötü bir rolde olmasına rağmen, düşmanlarına karşı bile, şaşırtıcı derecede dürüst bir adamdır.
Kaku Zoro'ya yenildikten sonra onun hayvanat bahçesi ile ilgili yorumuna gülmüştür. Paulie'nin ona gönderdiği "Kovuldun!" mesajını alınca "bu kötü oldu" demiş ve Zoro'ya tek bir kelime etmeden anahtarı vererek büyük bir sportmenlik örneği göstermiştir. Ayrıca Kaku, gizli görevdeki CP9 ajanları içerisinde Water 7'da geçirdiği o beş yıla geri dönemeyeceği için az da olsa pişmanlık emareleri gösteren tek kişidir.
İşte şu sebeplerden ötürü kendisine sempatim vardı. Ama bunun dışında gerçekten Oda tarafından trollük olsun diye tasarlanmış gibi bi karakter :D O tip ve hele hele o şeytan meyvesi nedir ya! Seride benim gözümde açık ara en saçma sapan şeytan meyvesini yedi bu adam. Dövüş teknikleri de daha bi saçmaydı meyvenin. Tabi gücüne laf olmaz. Lucci ile beraber dönmesinden de endişeliyim, çünkü o iğrenç şeytan meyvesini bi daha görmek istemem :D Eline sağlık.

Zoro'nun Daz Bones'tan sonra en sağlam rakibi. Hatta son sağlam rakibi. Hele ki Pica ve Monet'ten sonra mumla arıyorum reyizi. Eline sağlık Smoker.

Meyvesi tamamen işe yaramaz ne yazık ki. Tekrar göreceğimizi hiç sanmıyorum. Cp9 ekibinden başka boyuta geçen adamın tekrar görünme olasılığı Kaku'dan daha yüksek
Cp0'da olma ihtimali kesin gibi. Mangada Lucci ile konuşan, Japonca konuşma şekline göre, Kaku'ymuş. Animede de Kaku'ya benzer silüet görünüyor ama bu sahne mangada olmadığı için Kaku'nun Cp0'da olması filler olarak belirtilmiş.

Severim Kakuyu o zoan meyvesinin kılıç kullanan bir adam üstünde ne kadar etkili olabileceği lanse edilmiş bence ... Tutarlı bir düşünce kaliteli bir vs idi.

Sanırım kaku 2200 dorikiye sahipti. Jyabura da 2180. Ama Etçil Zoan>Otçul Zoan aradaki 20 dorikiyi rahat kapatır. Jyabura da meyvesinde daha tecrübeliydi üstelik. Sonuç olarak: Kaku<Jyabura
Rakipleri de buna göre verilmişti zaten:ehe:

Sanırım kaku 2200 dorikiye sahipti. Jyabura da 2180. Ama Etçil Zoan>Otçul Zoan aradaki 20 dorikiyi rahat kapatır. Jyabura da meyvesinde daha tecrübeliydi üstelik. Sonuç olarak: Kaku<Jyabura
Rakipleri de buna göre verilmişti zaten:ehe:
Etçil>Otçul diye bi denklem mi vardı :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık