Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido'yu Kim Yenebilir?

Aşağıdakilerden hangisi/hangileri Kaido'yu yenebilir?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 191 87.6%
  • Whitebeard

Kullanılan: 172 78.9%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 121 55.5%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 86 39.4%
  • Charlotte Linlin

Kullanılan: 53 24.3%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 63 28.9%
  • Shanks

Kullanılan: 97 44.5%
  • Akainu

Kullanılan: 22 10.1%
  • Mihawk

Kullanılan: 11 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    218
Whitebeard'a bastım oyu. Big Mom da benim gibi düşünüyor.

Ek olarak final korsan boss'u olarak düşündüğüm için Teach'i de Kaido ile denk ya da daha güçlü görüyorum.

Dragon konusunda diyeceğim, çok fazla film izlemişsin sen. Hep ondan oluyor bunlar :D

Akainu>Big Mom diyen varsa büyük işsizdir bence. Ya da günü birlikçidir. Senin hatrına Akainu ve Mihawk'ı ankete ekledim de sanki anket ciddiyetini kaybetti gibi ya :D

Edit: Sana olan oy borçlarım birer birer ödeniyor. :D
Sen onları ekle gerisini bırak. Halk linç etsin.:D Zirve Wb diyorum ben şahsen. O alır ama gerisi bilemem.
Dragon bence Garp'tan daha mantıklı. Luffy h.haki çıkardığı anda ki h.haki; seride potansiyel güçü temsil ediyor, İwankow Dragon'un oğlu yorumu yapıyor. Aka, Mf'de Luffynin peşinden ayrılmadı "Dragon'un oğlu" diye.
Benim beklentim Dragon'a tam. Mihawk seri finalinde görüleceğinden Deiku'luk nedir onu anlatacak adam.En aşağı amiral grubunun ortalaması olarak karşımıza çıkacak. Akainu öldüremez orası kesin ama yenebilir mi, sanmıyorum.

@Daredewill
Mantıklı adam güçlü olmaz pek shounenlerde özellikle. Yaşlılar ayrı ama.:D Dragon 20 sene önce ne seviyededir? Yonkou mu? Bu adam İvankow'dan az güçlü olsa, yanına bunları alsa devrim yapacağız diye milleti çevresinde toplasa yürür gider. Aktif savaşmayan biri ne kadar güçlü olabilir?

Sen onları ekle gerisini bırak. Halk linç etsin.:D Zirve Wb diyorum ben şahsen. O alır ama gerisi bilemem.

Mantıklı adam güçlü olmaz pek shounenlerde özellikle. Yaşlılar ayrı ama.:D Dragon 20 sene önce ne seviyededir? Yonkou mu? Bu adam İvankow'dan az güçlü olsa, yanına bunları alsa devrim yapacağız diye milleti çevresinde toplasa yürür gider. Aktif savaşmayan biri ne kadar güçlü olabilir?
Dof Mihawk ve Shanks mantıklı adamlar şimdi bunlar güçsüz mü? Bu seriyi diğerleri ile pek kıyaslamamak gerek bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık