Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'yu Kim ya da Kimler Canlı Yakalamıştır?

Kaido'yu kim/kimler kafeslemiştir?

• Kullanılan toplam oy
    73

Üye silindi 5781

Kaido , Roger'ın idamı sonrasında yakalandıysa (ki buyuk ihtimalle boyle.) Kong şıkkı direkt yanlış olabilir. Çünkü Sengoku Roger'ın idamından biraz daha sonra geçiyor koltuğa. Yani Kong bir denizci değil o vakitte.
Ama gene de Kong'a verdim çünkü Oda'yı protesto ediyorum.
Bu karakteri en azından Tanrı Vadisi gibi 1-2 yerde daha çizmesi (veya bahsetmesi.) gerekirdi.

Kaido , Roger'ın idamı sonrasında yakalandıysa (ki buyuk ihtimalle boyle.) Kong şıkkı direkt yanlış olabilir. Çünkü Sengoku Roger'ın idamından biraz daha sonra geçiyor koltuğa. Yani Kong bir denizci değil o vakitte.
Ama gene de Kong'a verdim çünkü Oda'yı protesto ediyorum.
Bu karakteri en azından Tanrı Vadisi gibi 1-2 yerde daha çizmesi (veya bahsetmesi.) gerekirdi.
Yakalanıp Wano'yu uzun süre için boş bıraksa Denjiro falan Orochi'yi orada barındırmazdı diye düşünüyorum. Rocks'un dağılması ile Orochi'nin shogun oluşu arasındaki sürede yakalanmıştır. Meyveyi yeni yediği, çaylak ve henüz çok güçlü olmadığı zamanlar. Kong olabilir o yüzden bence.

Herkes iki amiral dalmıştır,Garp tek yakalamıştır gibi yorumlar yapıyorda.

Biz hiç denizcilerin,hadi bugün Shanks'ı yakalayalım ve ya hadi Bm'yi yakalayalım gibi sözlerini hıç duymadık ki.

Bir Garp reyiz sürekli Roger'ın peşine gidiyordu.

Kaido'nun nasıl yakalandığını ben daha çok merak ediyorum kimin yakaladığından çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık