Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Şamarı yiyeceği günü sabırsızlıkla bekliyorum demişim ve hala bekliyorum. İşe yaramaz kas yığını.

Sırf görüntüsüne kapılıp sevenler acayip bir hüsran içerisinde ama onların bir suçu yok öyle kocaman bir kas yığını çizip üstüne ejder yapıp sonra teke tekte herkesi yener dedirtirsen olacağı buydu.

Vasıfsız koyunları güdüyor diye eleştirilen kral. Plot armor'u paramparça ederek Luffy bebeğimin kafasını kırmışlığı da vardır.

Derler ki
Kahpelik arıyorsan Kaidoya git
Havada
Karada
Denizde
Ondan daha kahpesini bulamazsın
Korsanlığın YÜZ Karası Kaido

Ben Bond Ceymis Bond
Bende Kaido, Kahpe Kaido:gamyon:

O sahnede Kinemon kılıcı saplayanı görüyor mu yoksa ikisi ayrı yerde olup kaybeden Kınları mı gösteriyorlar? Eğer aynı yerdeyseler o kılıcı saplayanı Kinemon bildiği için hain olamaz.
Kinemon, Odene odaklanmış. Onun aldığı darbeye tepki veriyor. Ashura'ya kılıç saplayanı görmüyor. Ben böyle anladım.

Shanks bunları nasıl kılıçtan geçirmemiş ona şaşıyorum :D
Yonkou lar Amirallar gibi muhakkak biri diğerini yenecek ama yenende ciddi hasar alacağı kesin.Bu dediğim ciddi öldürme adına saldırdıklarında geçerli.Akaniu niye öldürmedi o zaman.Çünkü amaçları kim daha iyi onu bulmaktı.Günlerce kapıştılar ve sonucu gördük.Shanks herhangibir yonkou ile kapışır ama yense bile sonucu ağır olur.Bu nedenle herkes kendi bölgesinde takılıyor kimse kimseye karışmıyor.

Yaşı meçhul. Bir açıklansa çok şey net olacak.

Meyvesinin bir hizmetini görmedik. Ya da meyvesi değil asıl hali o.

Big Mom ile ejderha formunda değil diğer formunda dövüşüyor. Oden'e öyle saldırıyor ve Luffy'ye de öyle. Luffy ile dövüşünde yine böyle dövüşecek gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık