Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Yüzyılın gördüğü en büyük savaş dediydi galiba. Bu savaş Wano'da olacaksa Mf'den büyük olacak demektir. Ya da bu cümle son savaşı mı işaret ediyor ? Hangisi olacak acaba ?

Kaidou'dan son boss havası alamayıp kahvede okeye dördüncü olan Teach'ten son boss havası olanları anlamıyorum :(

Tarihin gördüğü demişti sanki.
Ooovv tarih dediyse daha sakat. Son savaşa kalırsa nasıl işlenir çok merak ediyorum. Bunun için sağlam bir bahane olması lazım. Yani Wano'da teğet geçilecek son savaşa yıkımcılarıyla birlikte mi gelecek ? Bir de müttefik mi olacak bu adam ? Op'un işlenişine ters bana göre.

Bu cümle son savaşı kast ediyor olamaz gibime geliyor. Kaido'nun hükümet tarafından olması da çok mantıksız çünkü. Ayrıca son savaş hükümetle yüzlerce yıldır süren mücadelenin bir sembolü. Yonkoular ise kk olma mücadelesi içinde kalıyor daha çok. Bu açılardan da mantıksız. Son savasa gelindiginde Luffy'nin rakibi olarak sadece Teach kalmalı. O da ille bir yonkou kalacaksa. .

Olası durumlar Wano'yu kast ediyor gibi gözüküyor.

Kaidou'dan son boss havası alamayıp kahvede okeye dördüncü olan Teach'ten son boss havası olanları anlamıyorum :(
Bir elinde herşeyi içine çeken bir karadelik gücü diğer elinde newgate in gücü olunca son boss havası alıyorsun biraz :D Ama mangadaki son bölümlerden sonra bu ihtimal azalmış gibi grosei ve lm son boss olarak daha elverişli gibi çünkü iyi olma ihtimalleri yok gibi görünüyor.

Ooovv tarih dediyse daha sakat. Son savaşa kalırsa nasıl işlenir çok merak ediyorum. Bunun için sağlam bir bahane olması lazım. Yani Wano'da teğet geçilecek son savaşa yıkımcılarıyla birlikte mi gelecek ? Bir de müttefik mi olacak bu adam ? Op'un işlenişine ters bana göre.

Bu cümle son savaşı kast ediyor olamaz gibime geliyor. Kaido'nun hükümet tarafından olması da çok mantıksız çünkü. Ayrıca son savaş hükümetle yüzlerce yıldır süren mücadelenin bir sembolü. Yonkoular ise kk olma mücadelesi içinde kalıyor daha çok. Bu açılardan da mantıksız. Son savasa gelindiginde Luffy'nin rakibi olarak sadece Teach kalmalı. O da ille bir yonkou kalacaksa. .

Olası durumlar Wano'yu kast ediyor gibi gözüküyor.
Mangalifete şöyle yazıyor ''Lets start the greatest war this planet has ever seen'' Türkçesinde de ''dünyanın gördüğü en büyük savaş'' diye geçmiş.

Linlin ve Kaido aynı ortamda olacak. Tam kestirmek güç. Kaido adasında gözüküyor. Serideki arclar genelde 1-2 günde bitiyor. Kaidonun adası Wanonun içinde veya çok yakınında değilse bu arca dahil olması zor. Olmazsa da Smileyden sonra bir işi daha aksıyacak. Olaylar istediği gibi gelişmeyecek gibi gözüküyor. Son arca sarkmaz ama. En fazla 2 arca Kaidonun defteri kapanır.

Bana göre Teach'te de son boss havası yok.Kaido'dan o havayı alamama nedenim gördüğümüz kadarıyla zekadan yoksun olması.Mesela bi Madara,Juha Bach'a bak.Güçlü ve zeki tiplerdi.Artı olarak Kaido'da bipolar vari bi olay var ve Oda bu olayı şaka unsuru olarakta kullanıcak muhtemelen.Ama dediğim iki isimde böyle komiklikli,şakalı bir olay yoktu.Tamamen karanlık bi havaları vardı.Kaido'nun bu olayının olması ve zekadan yoksun olması tüm karanlık havayı bozuyor.

Bir elinde herşeyi içine çeken bir karadelik gücü diğer elinde newgate in gücü olunca son boss havası alıyorsun biraz :D Ama mangadaki son bölümlerden sonra bu ihtimal azalmış gibi grosei ve lm son boss olarak daha elverişli gibi çünkü iyi olma ihtimalleri yok gibi görünüyor.
Meyvesi tamam da tipi ve karakteri çöp. Karakterden kastım Beyazsakal'a ihanet etmesi falan da değil bu arada. Kızların kendisine verdiği çiçekleri yemesi mesela. Ben son boss olarak bir inek görmek istemiyorum :oleyo2:

Normalde gökten zembille inen karakterleri sevmem de İm'i buna tercih ederim. İm'i geçtim; Charlos, Foxy, Usopp'u falan bile tercih ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık