Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    317
Zoro'nun kesişinden bile ölümcül yara alabilen Kaido Shanks'ın kesişinden kurtulabilir mi sizce? Ben Kaido'yu severim ama Shanks seri için daha önemli ve güçlü bir karakter. Bana kalsa Nika Kaido'yu da alamazdı ama ana karakter işte. :ehe:

@Densetsu no Samurai bakalım anlattığın gibi miymiş dövüş...
Dövüşün bir kere başlangıcında çatıdan Linlin'den daha fazla hırpalanmış Law ve Kid ikilisi var.

Sadece Shiryu'nun bir kesiğinden, Squardo'nun böğrüne sapladığı kılıçla zor duruma düşen dönemin zirve isimleri varken ya da senin dayanıklılığını yere göğe sığdıramadığın Zoro'nun Killer'ın omzuna sapladığı tırpan yüzünden bayıldığı gerçeği var. Bir de kendi sağ kolundan kılıç darbesi alıp üzerine hawkinsin defalarca kafasını duvara çaldığı bir senaryoyla giriyor YONKO dövüşüne.

Ha bu kadarı da mangakayı kesmiyor. Adam bir de üzerine bu durumu yüzünden Law'ın darbe almasına neden oluyor. Başını tutup offguard yani kendini koruyamıyorken Linlin havada takla atıp Napolyonla koyuyor Kid'e.. olayın biraz sonrasında kanlar içinde ayağa kalkıyor Kid, öyle bilincini falan da kaybetmiyor.
Mevzu çözülünce de sırıtarak bitiriyor bölümü ;)

Bu da ek olarak benden gelsin Dns reis
Yavrucum bu dediklerin yaşanmamış olsa ne olacak sanıyorsun ? Kid-Law yerden yere mi vuracak Bm'yi ? Kadın serideki en büyük gücü, hakiyi kullanmamış. Daha ne handikapı ? Hee Law-Kid daha iyi durumda olsaydı Bm'ye karşı daha uzun süre dövüşebilirlerdi. Ama bu sonucu değiştirmezdi. Zaten bomba muhabbeti olmasa BM geri gelip haşat edecekti bunları.

BM taze yenilmiş iken Tikvesli'nin tahrip olmuş altın kaymaklı hayaller serisi ;
:)

Shanks ilk 15 giriyormuş.Mihawk yüceltmek için Shanks gömüyor adam :hhh:
Hayallerindeki Shanks Roger kadar güçlü olduğu için üzgünüm Miyata. Ama gerçekler Shanks'ı maalesef tüm zamanlarda ilk 10'a sokmaya yetmiyor.

Zoro’yu yüceltmek için sağ kolları Amiral+seviye görüyor, Law ve Kid’i sağ kol altı diyor adam.
Sağ kolların ortalaması amiral+ seviyede dedik her sağ kol amiral+ seviyede demedik kardeşim. Nasıl okuyorsun anlamadım ki ?

Roger kadar güçlü diye bir yorumum olmadı da senin sıvamalarını da biliyorum Roger>Mihawk'ı kabul etmiyordun.

Shanks'ın ilk 15 olduğu yerde Kaido'nun 10 olduğu yere sıva denir başka bir şey değil.
Birden fazla kez Shanks Roger kadar güçlü olabilir dediğin yorum hatırlıyorum. Mesai harcasam bulurum da muhtemelen ama sen benim Roger>Mihawk denklemini kabul etmediğim bir mesajımı bulamazsın.

Ortamı boş buldun salla tabi ama destekli salla bari.

Birden fazla kez Shanks Roger kadar güçlü olabilir dediğin yorum hatırlıyorum. Mesai harcasam bulurum da muhtemelen ama sen benim Roger>Mihawk denklemini kabul etmediğim bir mesajımı bulamazsın.

Ortamı boş buldun salla tabi ama destekli salla bari.
Shanks kk potasında olabilir ya da o potaya en yakın adam olabilir dediğim 50 tane de yorum bulursun bay sıvacı. Shanks zaten hali hazırda featleriyle yonkodan çok kk potasını andıran bir adam.Ne anlatıyorsun anlamıyorum ki.Mihawk'ın kklik beni geçmekten zor dediği cümleyi eğip büküp konu güç farkı değil diyen sendin. Geç bu işleri.

En hater adam bile Shanks'ı ilk ona sokar tüm zamanlarda dahil.

Kk potasındaki Garp'ı Kaido'ya yedir,Shanks'ı ilk ona sokma yerler öyle sıvayı :hhh:

Shanks en kötü kk sonrası gelen 1-2 karakterden birisi.Bırak 10'u, 6-7 eder en kötü.

Son düzenleme:
En hater adam bile Shanks'ı ilk ona sokar tüm zamanlarda dahil.
Sırasız bir şekilde Nika, İmu, Şebek, Roger, Garp, Sengoku, Beyazbıyık, Şiki, Dragon, Karasakal. 10'da durdum. Daha henüz gücünü göremediğimiz kutsal ejderler var, başka yeni karakterler var, benim söyleyemediklerim var. Bunları saymadığım halde Şanks ilk ona giremedi. Üstüne Mihawk yüzünden +1 demek zorundayız. Yani Şanks en iyi ihtimalle ilk 11'e bile giremiyor. Durum bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık