Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

• Kullanılan toplam oy
    313
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu diyenler ne düşündü merak ediyorum. Kaido ile hemen hemen aynı yaşta ve Akainu kaido'ya öyle bir yara verip te gorunurde hiç yara almayacak klasmanda birisi mi? Doğduğu günden itibaren hiç bir zaman Kaido'dan güçlü olmamıştır büyük ihtimal

Hiç öyle de 20 yıl önceki zayıf Kaido muhabbeti yapılacağını sanmıyorum.Öyle çıksa dillerde tüy bitene kadar övülürdü muhtemelen.Bugün aynı yarayı Oden’in verdiği ortaya çıkıyor ve Kaido zayıftı,hazırlıksız yakaladı,başka tarafa bakıyordu tarzında binbir dereden su getirmeye çalışıyorlar. :) Forum yorumcularını şu konudan daha iyi ne özetleyebilir bilemiyorum.
Harfi harfine katılıyorum.

Akainu diyenler ne düşündü merak ediyorum. Kaido ile hemen hemen aynı yaşta ve Akainu kaido'ya öyle bir yara verip te gorunurde hiç yara almayacak klasmanda birisi mi? Doğduğu günden itibaren hiç bir zaman Kaido'dan güçlü olmamıştır büyük ihtimal
Luffy ile yarasının benzerliği ve Kaido'nun denizciler tarafından defalarca kez yakalanıp idama mahkum edilmesi? Serinin en tehlikeli 2-3 meyvesinden birisiyle Kaido'ya hasar verebilmesi çok mu anormal sence? :/

Oden diyenler içinde Akainu diyenler de var. Akainu uzak bir ihtimalmi gibi algı yapmayın. Luffy'e açılan yara ile aynı yara var Kaido'da.

Bu arada mevcut Akainu>> Kaido.

Luffy ile yarasının benzerliği ve Kaido'nun denizciler tarafından defalarca kez yakalanıp idama mahkum edilmesi? Serinin en tehlikeli 2-3 meyvesinden birisiyle Kaido'ya hasar verebilmesi çok mu anormal sence? :/
İş sadece meyveyle bitmiyor genel güçle alakalı. Bak 2.cumlemde ne demişim. Aka gorunurde hic bir yara almadan Kaido'ya öyle bir hasar verebilecek birisi mi dedim. Yani o yarayı açabilir ama karsiliginda kolu kopar, böğrü delinir, kafası yamulur vs. Gördüğümüz kadarıyla aka da öyle bir yarada yok.

İş sadece meyveyle bitmiyor genel güçle alakalı. Bak 2.cumlemde ne demişim. Aka gorunurde hic bir yara almadan Kaido'ya öyle bir hasar verebilecek birisi mi dedim. Yani o yarayı açabilir ama karsiliginda kolu kopar, böğrü delinir, kafası yamulur vs. Gördüğümüz kadarıyla aka da öyle bir yarada yok.
Tekken misali niye teke tek yorumluyorsun ki? :/ Belki ekip olarak savaştılar? Dahası karşıda Akainu varsa her zaman az da olsa kazanma ihtimali de vardır. Ya da ciddi yaralama ihtimali. Kendisini epey yükseklerde görüyorum ben. Bir de hasar yok demişsin. Wb hayvan gibi 2 vuruş yaptı da ne oldu? Görünür hasar var mı Akainu'da?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık