Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

• Kullanılan toplam oy
    313
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zannetmiyorum farkındaysan kaido sürekli oyaji filan diyordu bir sıkıntısı vardı beyazsakalla ve marinfordda saldirmaya çalışması filan
marineford'a niye gelmek istediği belli değil. büyük ihtimalle hazır savaş buldum gireyim belki ölürüm diye düşündü. beyazsakalla kapışmak istese adam her zaman oradaydı zaten istediği zaman gidebilirdi. oyaji dediğini hiç duymadım kaidonun. jiji demiştir en fazla

marineford'a niye gelmek istediği belli değil. büyük ihtimalle hazır savaş buldum gireyim belki ölürüm diye düşündü. beyazsakalla kapışmak istese adam her zaman oradaydı zaten istediği zaman gidebilirdi. oyaji dediğini hiç duymadım kaidonun. jiji demiştir en fazla
tamam akainu delmiştir

Yaranın biçimine bakılırsa... Garp yapmış olamaz. WB bisentosu ile yapmış olabilir. Shanks yapmış olabilir. Veyahut Shiki yapmış olabilir.

Kaidonun derdi beyazsakallaydı büyük ihtimal geçmişte sürtüştüler beyazsakal bunu tekledi yoksa niye dk başı beyazsakaldan bahsetsin bi derdi vardı demekki

Yara Luffy'nin yarasına çok benziyor tek çizgi olsa kılıc vs dicem ama çapraz yara bu ya çift kılıç kullanan birisi veya yakıcı gücü olan birisi. Kim bilir mera mera no mi ace ten önce kullanicisi bile olabilir ama büyük ihtimal Akainu gibi duruyor.

Adam için, Hükümete-Yonkolara yakalandı, idam edildi öldürülemedi deniliyor yanlış hatırlamıyorsam. Bu yarayı denizciler falan yapsa neden öldüremediler? Belli ki Kaido'nun zarar görmeme olayını biri aşmış. Lanetli kılıçlar muhabbetinden dolayı ve o yara'nın bir kılıç yarasına benzettiğim için. Oden diyorum.

Sol karnındaki yara tam Akainu'nun Luffy'e açtığı gibi gözüküyor aslında. Bundan başka Roger, WB ve Garp'ın açtığı yaralar da vardır.
Çapraz yarayiaçabilir
Adam için, Hükümete-Yonkolara yakalandı, idam edildi öldürülemedi deniliyor yanlış hatırlamıyorsam. Bu yarayı denizciler falan yapsa neden öldüremediler? Belli ki Kaido'nun zarar görmeme olayını biri aşmış. Lanetli kılıçlar muhabbetinden dolayı ve o yara'nın bir kılıç yarasına benzettiğim için. Oden diyorum.
Adamlar yaranın şekline göre kimin kaidoyu deldigine karar veriyor bravo şimdi benzer yara luffy de varya hemen akainu yaptı adamsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık