Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bir düşünce ama meyvesi olması cidden intihar etmesine ters düşüyor. Madem on bin metreden atlayıp ölmek istiyor atsın suya kendini ölsün işte farkı ne ki :S

Güzel bir düşünce ama meyvesi olması cidden intihar etmesine ters düşüyor. Madem on bin metreden atlayıp ölmek istiyor atsın suya kendini ölsün işte farkı ne ki :S
meyvesi yoksa bile adam yonkou ölmek istiyorsa yesin meyve suya atlasın bulamayacak mı bir meyve ? ya da 2 meyve yesin ölsün.

Amaç ölmek olduktan sonra gerisi kolay. Bu tip şeylere ciddi ciddi takılmamak lazım.

Çok daha önceler söylediğim gibi ya law'ın planı uygulayıp yenecekler ki son sayıda law kayıptı ya bizimkileri çok üst düzey biri kurtaracak yada Kaido bizimkileri sevecek falan filan . Sonuç olarak güçlü olmasına rağmen kaido'dan pek bir beklentim yok .

Dipnot: Birde Lucci'deki gibi luffy'nin gözünün dönmesi var , gerçi diyeceksiniz adam yonkou lucci ney , o zamana göre ilede lucci ve luffy arasındaki var aşırı fazla idi hani belki bir ihtimalde olsa olabilir.

Son düzenleme:
meyvesi yoksa bile adam yonkou ölmek istiyorsa yesin meyve suya atlasın bulamayacak mı bir meyve ? ya da 2 meyve yesin ölsün.

Amaç ölmek olduktan sonra gerisi kolay. Bu tip şeylere ciddi ciddi takılmamak lazım.
Meyve yiyip atlamak başka meyvesi varken atlaması başka. Sonuçta olduğu gibi ölmek istiyor yoksa taksın boğazına bıçağı kendine mi geçiremiyecek.

yok öyle bir şey bu adamda Meyve çıkarsa oda hayatının en büyük hatasını yapmış olur.
Bu adam marine tarafından 20 küsür kere yakalanmış hiç mi kafa yokmuşta suya atmamışlar.

Kaido'yu meyve gücü ile hayal edemiyorum açıkçası.Serideki bütün meyveleri Kaido üzerinde hayal ettim ama cıks olmadı.Seri içinde çıkabilecekleri düşündüm,o hiç olmadı.

Bir de bu adam madem ölmek istiyor niye şeytan meyvesi üretiyor.Savaş açıp ölmek için olsa niye savaşı beklemiyor bir de üstüne 10 000 metreden atlıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık