Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiziksel gücü, derisinin sertliği dayanıklılığı vs anormal derecede kuvvetli istemsizce haki salan bir canavar bence. Meyvesi olsa denize atlar geberir ölemiyom yaa diye ağlamaz boş boş

Fiziksel gücü, derisinin sertliği dayanıklılığı vs anormal derecede kuvvetli istemsizce haki salan bir canavar bence. Meyvesi olsa denize atlar geberir ölemiyom yaa diye ağlamaz boş boş
Ağlama değilde şov içinde demiş olabilir ölemiyorum diye.Bi kaç kare gözüktü zaten sağlıklı çıkarım yapılmıyor pek.Hobi olarak intihar ediyor adam.

Ağlama değilde şov içinde demiş olabilir ölemiyorum diye.Bi kaç kare gözüktü zaten sağlıklı çıkarım yapılmıyor pek.Hobi olarak intihar ediyor adam.
O yüzden sevmedim o olayı koskoca yonkou böyle reklam kokan hareketlere gerek yok. Gerçekten ölmek istese bal gibi ölür. Ayrıca bunun düştüğü mesafeden düşüpte yaşayan çöp rahip vardı yanlış hatırlamıyorsam bir yonkou için o kadar da büyük mesele değil. Karaktere sempati duydum bu olay yüzünden ve cidden çok çılgın bir şey o sahnelerin çizilme amacı da buydu bence

Bazı karakterler vardır kolay hasar alır ama çok dayanıklıdır. Misal WB misal Garp. Ezikler bile bunlara hasar verebiliyor. Bizimkilerin hedefleri bu tarz bir adam olsa azar azar hp götürüp indirebilirsin.

Kaido ise çok sert bir bedene sahip ve hakisinin de hayvan olduğunu hesaba katarsak koka ile bu sertliği iyice artırabilir. Bunun üstüne dayanıklılığı da hayvandır zaten. Hem zor hasar alacak hem çok dayanıklı olacak. Belirli düzeyden aşağı saldırılar gıdıklamayacak bile herifi. Üstüne en güçlü kişi olarak saldırı bazında korkunç olduğu da düşünülünce en ters rakip budur Teach ile birlikte. Malum onda da yami yami var ve bu novaların hemen hepsi meyveli. Bu açıdan Kidlerin Shanks hedefi makul geldi bana. Bizimkiler de Mom'ı seçse makul olur aslında ama benim tahminim Kaido olacak.

Merak ettiğim nokta Law devam edecek mi ittifaka? Ben açıkçası sıkıldım ondan. Iki arctır onun artistik hareketlerini görüyoruz. Yetti. Zaten istediğini de aldı hıyarto. Doffy indi. Yeni ittifak Drake olacak bence. Sıkıntı Law da olacak mı, bizimkiler de Kid ittifakı gibi üçleyecek mi? Tabii bir sıkıntı da Drake ittifak olursa bu arc başında mı olacak sonunda mı? Sonuçta adam Kaido tayfasında. Ne vakit ayrılacak?

Zaten onun için fbde en güçlümüz o ama ilk tüyen de o diyorlardı. Sonra Kaido'nun dikkatini çekebilmek için adasına saldırması var. Yani gereksiz savaşa girmeyen, planlı programlı bir adam Law gibi. Gene Law gibi karizma. Korkunç gücü olduğundan da eminim. Law v2 kısaca. Bir Law gidecek başkası gelecek.

2 yıl öncesinde Sabody'de Law ve Drake arasında bir diyalog geçmişti. Acaba aralarındaki bu diyalog daha ileri gitti mi ? Eğer gittiyse bu sefer Law köprü görevi görüp Mugiwara tayfası ile Drake arasında bir ilişki kurar mı ? Eğer böyle olursa Law mecburen yine ittifak içinde kalacak ve Kidd üçlüsü gibi bir üçlü de bizimkiler kuracaktır.

Law olaylara dahil olmayacak desek yaşanan bunca şeyden sonra olaylardan ayrı kalabilir mi ?

Öte yandan Law'ın hikayesinin büyük kısmı bitti gibi görünüyor. Drake de babasının durumu olsun, eskiden denizci olup sonra denizcilerden ayrılması olsun, ayrılmasını da geçtim direkt olarak denizcilerin karşısında duran bir oluşum içerisinde yer alması olsun ,ilginç bir hikayeye sahip.

Bana kalırsa Law bir sonraki biraz daha geri planda duracak ve Drake'in hikayesini okuyacağız. Ancak Law kendi yoluna gitse bile Dressrosa'da aldığı yardım sebebiyle daha sonra bizim yardımımıza yetişebilir Wano'da.

2 yıl öncesinde Sabody'de Law ve Drake arasında bir diyalog geçmişti. Acaba aralarındaki bu diyalog daha ileri gitti mi ? Eğer gittiyse bu sefer Law köprü görevi görüp Mugiwara tayfası ile Drake arasında bir ilişki kurar mı ? Eğer böyle olursa Law mecburen yine ittifak içinde kalacak ve Kidd üçlüsü gibi bir üçlü de bizimkiler kuracaktır.

Law olaylara dahil olmayacak desek yaşanan bunca şeyden sonra olaylardan ayrı kalabilir mi ?

Öte yandan Law'ın hikayesinin büyük kısmı bitti gibi görünüyor. Drake de babasının durumu olsun, eskiden denizci olup sonra denizcilerden ayrılması olsun, ayrılmasını da geçtim direkt olarak denizcilerin karşısında duran bir oluşum içerisinde yer alması olsun ,ilginç bir hikayeye sahip.

Bana kalırsa Law bir sonraki biraz daha geri planda duracak ve Drake'in hikayesini okuyacağız. Ancak Law kendi yoluna gitse bile Dressrosa'da aldığı yardım sebebiyle daha sonra bizim yardımımıza yetişebilir Wano'da.

Yok hocam Law gidicek gibi durmuyor.Cümleden onu çıkardım.Luffy ile paralel yürüyecekler gibi :D

@kadir t.

Ben bu tabloyu hep Mingo olayı için çizilmiş gibi algıladım. Law-Luffy-Mingo kısmından bahsediyorum. Gerçi Kidd'lerin de Bigmom'a yürümesi tahminim vardı ama o iş şimdilik yattı gibi gözüküyor.

Yani Law tayfaya gelmeyecekse Dressrosa'da olduğu kadar ön planda olmasının ya da yanımızda olmasının bir anlamı yok bence. Müttefik olarak destek çıkar gibime geliyor ama bakalım ne olacak.

Adam Ölümsüzlük meyvesi falan yemiş olsa hiç uğraşmazdı bence ölmekle çünkü ne yaparsa yapsın ölmeyeceğini bilirdi. Bence doğuştan gelen inanılmaz bir vücuttan geliyor bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık