Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Kaido yener. Sağlam bir yonkou bir amirale karşı çok ciddi yaralanmadan yener diye düşünüyorum.

Genç Wb 13,5/14,0
2 sene önce Wb 12,5
Kaido 12,5
Mf başı Wb 11,0
Yaralı Wb 10
Akainu 9,5/10,0

Bu tarz vs'ler oldu bittiye gelmeyeceği için imparatorlar arası savaş dönmüyor zaten.

Örneğin Kaido ile WB birbirine dalacak, adamları ölmeyecek, Kaido'ya ya da WB'ye ciddi bir zarar gelmeyecek?

Mümkün değil.

Ayrıca yonkoular arasında "tayfa" açısından en zayıf halkanın WB olduğunu düşünüyorum.

Şahsen Marco, Ace falan hani Katakuri'yle Jack'le falan kapışamazlar bana göre.
Bence Marco ile Katakuri ya da Ace ile Jack arasında bariz bir fark vardır (Beyazsakal Korsanları'nın üstün olduğu).

Yasak, ama hangi konular yasak hocam? VS konularında hortlatma gibi bir durum olacağını düşünmüyorum. Adı üstünde savaş üzerine tartışma konusu.
Konu türü belirtilmemiş.

Güncelliğini yitirmiş birden fazla konuyu aynı gün içerisinde halk dilindeki tabirle hortlatmak yasaktır! Bu durum güncel tartışılan ve aktif olan konuların ana sayfadan düşmesine sebep olduğundan yasaklanmıştır.

Kaynak
http://www.korsanfan.com/konu/forum-kuralları.4210/

Mf zamanını baz alırsak Kaido tabiki de. WB'nin ünvanı da bütün o güçlü olarak anıldığı zaman gençliği yani zirve kısmı, o zamana göre değerlendirirsek WB ama onun dışında Kaido bu evrenin en güçlüsü mangaka diyor bunu tartışmaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık