Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeliydi?

Kaido Nasıl Yenilmeliydi?

• Kullanılan toplam oy
    98
Luffy'nin meyvesini değiştirmeden sadece lastik uyanışı olarak devam etseydi ve 1-2 bölüm daha savaştırsaydı benim için uygundu. Nika olayına gelene kadarki son 1-2 bölümden gayet keyif alıyordum ben.

Anca bu şekilde yenilirdi, başka türlü bu canavarı yenemezler.
Kaido bu seri için fazla güçlü, 2013 PES' deki Aguero gibi hileli çar.

Bu arc almamalıydı araya bir zaman atlamsı daha girmeliydi. Zaten yenildi de, şu meyve muhabbeti ortaya çıktı. Yoksa Luffy bile böyle bişey beklemiyordu, son saldırım dedi ve gitti orda.

Oda'nın işlediği en kötü Luffy vs'sidir sonu ile. Yoksa 1043'e kadar en iyisi olmasa da iyi getirdi savaşı. Normalde finalleri ile zaten savaşları çok daha ayrı bir yere taşırdı. Ama Kaido konusunda bunu başaramadı.

Ben tekrar okudum dövüşü. G5 açana kadar çok iyi gidiyordu.
Oraya kadar iyiydi 1037 zirvesidir zaten. Çok iyiydi. G4'ü daha güçlü çizmeliydi yapmadı. Ama Kaido'nun Boro Breath saldırısı ile g4'ü soktuğu durum felan Luffy'nin ada boyunca sürüklenmesi altından Bounce Man ile çıkması. O sahneleri sevdim ama g4'de bir sürü atak vardı. Daha çok işlemeliydi. G5 için onu da harcadı.

Nika olayını hiç girmeden g4+kral hakiyle indirseydi keşke. Uyanış olayının tamamı saçmalıktı. O ana kadar arcın açık ara en iyi dövüşüyken kaliteyi yerlere düşürdü.

Zkk olayına arc içerisinde çok gönderme vardı ama Luffy'nin ilk kez imparator indirdiği arcta spot ışığını Zoro'nun almayacağı da belliydi aslında. Belki idam tarzı bir şey olursa Zoro kelleyi alabilirdi diye düşünüyordum. Onun dışında dövüşte bunu yapmasının ihtimali yoktu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık