Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Aynen attı ama klasik korsanfancı olarak hala içimde "nasssı yaaaa?" sorusu var. 7 defa yenilmiş. roger falan mı yendi ?
Sen zamanında kaçırmışın herhalde o kısmı. Yani bu şoku bizler gibi aylar önce yaşaman gerekirdi :D Bir kısmını daha Luffy gibi veletken almıştır zaten. Birkaç tane de efsanelere verelim WB, Roger falan tamamdır :)

Sağolasın :D
Benim aklımda bir tek yakalanması kalmış skjskjd adamı nasıl yücelttiysem yenilgisini kafamdan silivermişim.
Ama bu herifi yenilgiye uğratanlara nolmuş acaba? Sonra gaza gelip onları da mı öldürttü naptı bunlar.

@Monkey D. Dragon yaani şimdi herkes Mihawk'ın kumasının Shanks olduğunu biliyor, buna pisleşmek denmez.
Rica ederim.

Adamlar ya bunu dövmekten bıkıp ne halin varsa gör deyip gittiler, ya da bunu yendiler ama yenerken de son nefeslerini verdiler. Bu da ölümsüz olduğundan ufak bir baygınlık sonrasında yoluna devam etmiştir. :)

Rica ederim.

Adamlar ya bunu dövmekten bıkıp ne halin varsa gör deyip gittiler, ya da bunu yendiler ama yenerken de son nefeslerini verdiler. Bu da ölümsüz olduğundan ufak bir baygınlık sonrasında yoluna devam etmiştir. :)
O zaman ona yenilgi diyebilir miyiz ki? Kaido'ya bak be nasıl alçakgönüllü adam öldüğü halde beni yendi diyebiliyor :D

Tatmin edici olan şey belli de Luffy'nin hangi dövüşü, kaç dövüşü tatmin edici bu tartışılır. Luffy ve tatmin kelimesi ayran ve elma kadar kadar ilişkili benim nazarımda.

Luffy ve Zoro arasında kıyas yapman sana bir şekilde mantıklı gelebilir. İki karakterin bize sundukları açısından bana mantıklı gelmiyor.

X kişiden fiziksel bir yardım almamak adil dövüştür. Kendi bileğinin hakkıyla kazanmak adil dövüştür. Vs. vs. Birçok seçenek var.
O zaman dostum, "bizim nazarımızda" olan şeylere dair yargı cümleleri kurarken "bence" diye başlamamız gerekmez mi?.

Senin adil tanımına göre:
Luffy'nin, Doflamingo, Kraker gibi gerçekten tatmin edici olmayan dövüşleri de var. Lucci gibi, Hody gibi bileğinin hakkıyla kazandığı dövüşler de var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık