Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229

Labsente

Ne Luffy'i ne de diğer süpernovalar birlikte hareket etseler dahi Kaido onlardan bambaşka bir düzeyde. Benim aklımda iki tane ihtimal var. Birinci ihtimal en son 3 tane büyük samurayın ismi sayılmıştı ve hırsızların kralı zamanında Kaido'ya karşı hayatta kalmıştı bu samuraylar, Kaido'ya karşı birleşirse yani samuray-ninja-mink-kalp korsanları-hasır şapka ittifakı tamamlanırsa bir ihtimal alabilirler. Bana şuanda en yakın gelen olay Garp'ın son sohbetinde adı geçen korsan grubu "Kayalar". Yeniden toplanmaya başladıkları yazılıp çizilmişti bir ihtimal kendilerini göstermek için bir yol arayabilirler ve en büyük şansları iki tane Yonkou'nun bir araya gelmesi. Belki de Kaido'nun, BM'ye olan borcu bu grupla aralarında geçen henüz gösterilmemiş bir muhabbet olabilir.

Aksini söylemedim. Luffy şu an Kaido karşısında bir bebek gibi gerçekten. Ancak, hedefi Usain Bolt'un ötesi olan bir bebeğin hikayesini okuyorsak önünde sonunda geçmek zorundadır. Tatmin edici olan budur.

- Zoro'ya en iyi diyemeyeceğimiz gibi, Luffy'ye de korsanlar kralı diyemeyiz.

- Kıyas iki çeşittir,
1: Nesne veya kişiler arasındaki farklı yönleri kıyaslamak.
2: Nesne veya kişiler arasındaki benzer yönleri kıyaslamak.

Farklı yön: Birinin hedefi korsanlar kralı olmak diğerininki en iyi kılıç ustası olmak.
Benzer yön: İkisinin de bir hedefi var. Bu hedefe ulaşmak için rakiplerini geçecekler.
Benimki 2. türe giriyor. Yani elmayla armudun farklı yönlerini değil fonksiyonlarını kıyaslıyorum. Yani mantıksal açıdan kıyasım geçerli.

Sana göre adil dövüş nedir?
Tatmin edici olan şey belli de Luffy'nin hangi dövüşü, kaç dövüşü tatmin edici bu tartışılır. Luffy ve tatmin kelimesi ayran ve elma kadar kadar ilişkili benim nazarımda.

Luffy ve Zoro arasında kıyas yapman sana bir şekilde mantıklı gelebilir. İki karakterin bize sundukları açısından bana mantıklı gelmiyor.

X kişiden fiziksel bir yardım almamak adil dövüştür. Kendi bileğinin hakkıyla kazanmak adil dövüştür. Vs. vs. Birçok seçenek var.

Labsente

Oğlum aslında denize atsan boğularak ölmez mi bu? kjksjkdkjdkjfk
Yanlış hatırlamıyorsam Zunisha, Jack'in gemilerine saldırdığında Jack denize altındayken sadece hareket edememişti ama yaşıyordu. Muhtemelen Kaido'yu da öldürmeye yetmez deniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık