Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido Kimlere Tek Atabilir?

Kaidou Kimlere Tek Atabilir?

• Kullanılan toplam oy
    349
Olay şu, bu seviyelerde dikkatsizlik yaparsan ya bacağın kopar ya da Kaido'nun Luffy'yi teklemesi, Quee'nin BM'yi bayılttması gibi şeylere maruz kalırsın.

Kısaca buradaki herkes bilincini kaybeder, kafaya zbam diye gürzü yiyince. Konu başlığının kimler ölmez olması lazım.
Luffy orda dikkatsizlik yapıyor muydu ya ? Hatırlayamadım.

Garpta Marcoyu sakat bırakıyordu tek vuruşta.Bm queene neler yaptı zihni kapalıyken. Yonko seviyesi bambaşka bir olay. Kaldıki kendi sağ kolunu teklemeyecek kaptan yok bence seride. Croco mr1e tek atar. Dof Vergoyu tekler. Wb marcoyu tekler. Normal şeyler yani bunlar.

Üst seviye savaşlarda bir anlık dikkatsizlik nelere mal oluyor Aokiji-Akainu karşılaşmasından biliyoruz. Öyle hesap et sen. Ben öyle bakıyorum olaya şuan şahsen.

Kaldı ki BM'de kafaya direk darbe alınca baya uzun süre bayılıyor.
Ya dediğine katılıyorum.Bi anlık dikkatsizlik bile o seviyedeki kişiler için önem arz ediyo ama önceki mesajda baksana Luffy'nin tüm dikkati Kaido'da.Yani dikkatsizlik etmiyor ki.Onu da geçtim bari Kaido en güçlü saldırısıyla vurup tek atsa yine bir şey demicem de adam daha meyveyi bile kullanmadı.Kaldı ki adam da ejder meyvesi var.O meyvenin de vereceği hatrı sayılır miktarda bir güç vardır.Yani adam o gücü bile kullanmadan tekledi Luffy'i.Arada çok fazla fark var.

Nerde kaybediyo la ? :/ Bildiğin Kaido'da dikkati.Ona rağmen tek yiyor.
Kaido başta bizimkilerin olduğu yere saldırıyor ya ondan sonra Luffy'de dalıyor buna kendini kaybedip.İlk attığın resmin orta paneline bak Luffy bildiğin telaş içinde.Artık vurduğunun bir işe yaramamasından mıdır yoksa bizimkilere saldırdığı için öfkeden midir bilmiyorum :D

Kaido başta bizimkilerin olduğu yere saldırıyor ya ondan sonra Luffy'de dalıyor buna kendini kaybedip.İlk attığın resmin orta paneline bak Luffy bildiğin telaş içinde.Artık vurduğunun bir işe yaramamasından mıdır yoksa bizimkilere saldırdığı için öfkeden midir bilmiyorum :D
O telaş dediğin şey çoğu manga da olan bir şey.Bi nevi başına geleceği anlık olarak hissetmek gibi yorumluyorum ben onu.Yani o bakışmalardan 1 sn sonra Luffy tek yiyor.Hissetmiş olabilir yani anlık olarak.Ama dediğim gibi bu dikkatsizlik ettiği anlamına gelmiyor.:/

Zoro tek yemesin diye Mangaka adamı hareket halindeki Aslan’dan indiriyor ulan sonrada Zoroya “kayboldular herhalde” dedirtiyor :D Sizde gelmiş Zoro tek yemezdi diyorsunuz kdjdjdndkd

1. Mihawk: En güçlü kılıç ustası tek yerse otomatikman Shanks ya da başka bir kılıç ustası Mihawk o ünvanı almadan o ünvana sahip olmalıydı.
    40 oy
    17.1%

2. Rayleigh (Yaşlı): Kk sağ kolu'nun ve yaşlılığın biraz etki etse de tekrardan yerine getirmesi sebebiyle 1'i yemesi çok garip.
    23 oy
    9.8%

3. Akainu: Dayanıklılık konusunda istenileni pek fazla göstermiştir.
    17 oy
    7.3%

4. Kızaru: Dayak yediğini görmedik ama amiraller arasındaki pek fazla değişiklik olmaması.
    17 oy
    7.3%

5. Aokiji: Kizaru ile aynı sebeb ki Akainu ile dövüşü de bir neden olarak gösterilebilir.
    16 oy
    6.8%

6. Fujitora: Bu kişiyi de dayak yerken görmedik ama bu 3'lü amirale nazaran biraz daha şey olsa da amiralin tek yemesi işleri güç dengesini değiştirir.
    22 oy
    9.4%

7. Weevil: Wb'nin gençlik dönemi.
Şu 7'liye 0 oy gitmesi gerekiyordu bence. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık