Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
Bursı one piece evreni arkalarında oda olsun vega punku kız yapıp korsanlar kralı etmezse benide hancockun gamzesine gömün ağa :oleyo2:

Hancock güç olarak kapalı bir kutu. Gerçi Buggy gibi istisnalar dışında Shicileri genel olarak komutan seviyesinde görüyorum. Çok zayıf çıkmaz.

Smoothie zayıf halka.

Gion umarım güçlü çıkar.

Yamato ise büyük potansiyel. Big Mom sonrası başa bile geçebilir.

Tayfayı taşıyan alt kademedeki kişiler olur. Güç olarak ise Yonko olmayı karşılarlar. Tayfasının ne güçte olduğunu bilmediğimiz Teach bile oldu sonuçta.

Aslında bu ekip adeta bir ordu olduğundan Roger Korsanları hepi topu 20 kişiyle nasıl yenecekler diye düşündürtüyor ama hadi Canavar Korsanları'ndaki çöp fazlalığını geçtim, Koca Ana Korsanları da benzer yapıda. Onlar da topyekün girseler 20 kişiyi yenemezler mi acaba?

Aslında bu ekip adeta bir ordu olduğundan Roger Korsanları hepi topu 20 kişiyle nasıl yenecekler diye düşündürtüyor ama hadi Canavar Korsanları'ndaki çöp fazlalığını geçtim, Koca Ana Korsanları da benzer yapıda. Onlar da topyekün girseler 20 kişiyi yenemezler mi acaba?
Roger Korsanları'nın ittifakları falan vardır bence ya. Beyazsakalın, Kaido'nun, Linlin'in hepsinin geniş bir ordusu var. Luffyde dahil oldu bu duruma. Büyük tayfalarda biraz zorunluluk gibi geldi bana. Detaylı İşlenmemeden de olabilir. Shiki olayında da tek gemiydi ama değil mi ? Bilemedim :S

İşte aradığım yorumlar geldi. Miço Shirahoshinin potansiyeli > Miço Shanksın potansiyeli :D
Ben konuyu ilk sabah gördüm yüzeysel biçimde kaptana ve komutanlara baktım. Ortalama yonkou tayfası yanında az zayıf kalınca 2.'yi işaretledim

Astlara yöneldiğimde epey fazla güçlü kadın görünce 3.'yü işaretledim.

Shiroshi ise her şeyi değiştirdi. Erkekler vs kadınlar olsa Shiroshi sayesinde kadınlar kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık