Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Kader

Garp alınabilir belki. İsmiyle beraber bir kaç kez Luffy vasıtasıyla tayfayı kurtardı diyebiliriz. Ama yukarıdakiler kadar etkili midir bilemedim.

roger ölmeseydi shanks onun tayfasında kalacak, doğu maviye gitmeyecek, luffy onunla tanışıp korsanlardan etkilenmeyecek ve tabi ace'i de hiç tanımayacaktı. bu seri hiç olmayacaktı. ya üzgünüm ama bu konu bana biraz zorlama geldi

roger ölmeseydi shanks onun tayfasında kalacak, doğu maviye gitmeyecek, luffy onunla tanışıp korsanlardan etkilenmeyecek ve tabi ace'i de hiç tanımayacaktı. bu seri hiç olmayacaktı. ya üzgünüm ama bu konu bana biraz zorlama geldi
Roger zaten bir şeyleri tetiklemek için bile isteye ölüme gidiyor. Kendi çizdiği yol öyle kader değil. Ama hasta olması kader olabilir.

Hiluluk olmasaydı;

Chopper, Kureha ile tanışamaz ve tayfayla asla karşılaşamazdı. Tayfayla olan maceralarda da bir çok kez yardımı dokunmaz ve tayfanın belki de üye ve müttefik kaybına sebep olabilirdi.

Shanks o tayfanın miçosu, kadrolu elemanı değil. Eninde sonunda kendi yolunu çizerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık