Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Kader

roger'ın tamamlamadığı bir hikaye yok. onun öyküsü tamamlanmış ve adam içinde pişmanlığı olmadan ölmüş. ama roger'ın hikayesi olabilirdi evet
Şuan resmini atamıyorum ama 968. bölümde Roger, Deniz Kralları ve Shyarly'nin 10 yıl içindeki doğumla ilgili kehanetlerini söylediklerini düşündükten sonra "biz çok erken davrandık" diyor. Yani ölmemiş ve 10 yıl içinde gerçekleşecek olan doğuma yetişmiş olsaydı işte Kayıp Yüzyıl'ı açığa çıkaracak, Hükümet yıkılacaksa onu yıkacak kişi kendisi olacaktı. Ama tabii muhtemelen kendisi de kaderci olduğu için ölmesinden dolayı da pişmanlık duyup yakınmıyor, "napalım, alın yazısıymış" diyor :D

Şuan resmini atamıyorum ama 968. bölümde Roger, Deniz Kralları ve Shyarly'nin 10 yıl içindeki doğumla ilgili kehanetlerini söylediklerini düşündükten sonra "biz çok erken davrandık" diyor. Yani ölmemiş ve 10 yıl içinde gerçekleşecek olan doğuma yetişmiş olsaydı işte Kayıp Yüzyıl'ı açığa çıkaracak, Hükümet yıkılacaksa onu yıkacak kişi kendisi olacaktı. Ama tabii muhtemelen kendisi de kaderci olduğu için ölmesinden dolayı da pişmanlık duyup yakınmıyor, "napalım, alın yazısıymış" diyor :D
öyle olsun o zaman :D

Shanks'in birilerinin emri altinda korsanligini surdurmeyecegini soyluyorum. Ki kendisi korsanlar cagi aciklanmamisken bile buggy ile raftele tekrar gelmekten bahsediyor.
korsanlar çağının açılıp açılmaması bir şey ifade etmiyor ama ne dediğini de anladım. diğer yandan buggy ile gemiden ayrılmaları üzerine yaptıkları konuşmayı ben roger'ın ölecek olmasına bağlıyorum sadece

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık