Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2017]

Bu iki arctan birinde Fuji'nin tamamen devreden çıkacağına inanıyorum. Hatta ölecek. Büyük savaşta Akainu ve kizarunun yanında olacak olan iki amiral de duygusuz olacak diye düşünüyorum.

Reveri'den şikilin bitirilmesi kararı çıkarılacak bence.
Fuji'nin şikileri avlaması için görevlendirilir dicem.Ama diğer amiralinde bir şekilde seriye dahil olması lazım.Oda'nın serinin ilk yarısında uysal olan Aokiji'yi bizimkilerin karşısına çıkarması ile Fuji'nin bizimkileri bırakmasının benzer olduğunu düşünürsek.Kizaru'nun ilk yarıdaki şovuna benzerinide görünmeyen amiralin yapmasını bekliyorum.Tüm şikileri avlarken çizebilir.
Şiki avlamak ne ya, şiki mi kaldı ortada. Law yok, Dof yok, Hancock ve Mihawk kasar, Webble mıdır nedir o da kasar, Kuma zaten Px bir de Buggy kalıyor onu avlayabilir bak. :)

Reverie adı üstünde devrimciler işlenecek işte, diğer yandan şikileri ha deyince bitiremez yerine koyacak bir kurumun olması lazım. Anca yonkoların 1 2si inerse şikiler feda edilebilir o da indirmekle değil ilga ile olur. Yani jinbei gibi rütbeni aldim karşıma çıkma derler.

Fuji'nin şikileri avlaması için görevlendirilir dicem.Ama diğer amiralinde bir şekilde seriye dahil olması lazım.Oda'nın serinin ilk yarısında uysal olan Aokiji'yi bizimkilerin karşısına çıkarması ile Fuji'nin bizimkileri bırakmasının benzer olduğunu düşünürsek.Kizaru'nun ilk yarıdaki şovuna benzerinide görünmeyen amiralin yapmasını bekliyorum.Tüm şikileri avlarken çizebilir.
dediğin gibi olaması durumunda mihawk'ı avlayışını görmek isterdim :D

Mihawk'ı avlasa da forum bir rahatlasa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık