Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2018]

Kişisel görüşüsünü katarak şunu demiş ya ondan bi şeettiydim yersiz mi oldu ? :/
Doğrudan bir anlam yok da anlaşılan şekliyle öyle gözüküyor. Kim acaba? Belki ismi geçmiştir.

Şöyle de bir şey var.
NOT: Japon forumunda Oda'nın söyledikleri hakkında ortalık yangın yerine dönmüş. Bazı kişiler "en büyük düşman" ifadesinin belirli bir karakterden ziyade WB'nin ölmeden önce söylemiş olduğu tarih olabileceğini söyleyen kişiler bulunuyormuş.

Doğrudan bir anlam yok da anlaşılan şekliyle öyle gözüküyor. Kim acaba? Belki ismi geçmiştir.

Şöyle de bir şey var.
Sandman, introduce kelimesini kullanmış. Bana da yeni bir karakter gibi geliyor ama belli olmaz.
Yine de küçük bir ihtimal olsa da önceden gördüğümüz karakterlerden biri olma olasılığı var anlaşılan.Ben o kişi Teach demeye devam edeyim belki tutar.:/

Teşekkürler.:sapkali:

Naptın yav? :D Teach olmaz. Teach aşırı faal bir karakter.
WB'yle alakası var.Aynı şekilde adam yonko.Yani op evreninde bu güçte birine efsane diyebiliriz.Uyuyandan kastı da 2y sonrası hiç görünmemiş olmasıdır.Yani uyuyan efsane tanımına da uyuyor.Bizimkilerin önünde bir engel ve çok yüksek ihtimalle son boss.Bütün tanımlara uyuyor ya.:D
Şöyle bir mantık kurmuştum.:D Bu da mı gol değil yav.:/

Şimdi biz WB ile alakalı denildiği için hep bir doğrudan yakınlık bekledik ama yorumlarda anladığım kadarıyla buna WB'nin bahsettiği kişiler olabilir anlamında da bir bakış açısı getirilmiş. Eğer öyleyse bu adam Hükümet tarafından biri de çıkabilir. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık