Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jumanji

Jumanji Gerçekten Olsaydı?

• Kullanılan toplam oy
    24
Filmi ve fikiri güzelde animasyonu çok iyi değildi diye hatırlıyorum.
Zaten eski bir film normal öyle olması
Öncelikle ellerine sağlık.
Ben ne izledim ne okudum. İzlemeye başlayayım, okuma işi zaman bulabilirsem aradan çıkar gibi. Ayrıca oynardım bunu ben.

Lakin yazım hatası var sanırım, ''1989 yılında Amerika'da iki çocuk Jumanji'yi buldu ve bir şekilde oyunu kazanmayı başardı. Daha sonra da oyunu ormanın ortasında bir yere gömdü. Aradan yüz yıl geçtikten sonra 1969 yılında Alan Parrish ve kız arkadaşı Sarah Whittle oyunu buldu.''

1989'da bulunuyorsa gömdükten sonra 100 yıl geçtiğinde 2089'da bulunması gerek lakin zamanda geriye gidilmiş. Ya da benim kaçırdığım bir nokta var.
Aynen 1889 olması lazım.

Ankete gelince, gerçekçi olmak gerekirse yemez. İşin içinde ölüm var

Oyun bitmezse ne yapacaksın?
Oyun bitene kadar orada kalıyorsun işte. Jumanji'nin içindeki zaman-mekan farklılığı nasıl pek bilmiyorum. Lakin oyundaki bilmeceye göre içeri giriyorsan eğer bir başkası o bilmeceyi çözene kadar orada kalıyorsun. Oyun kazanılcada kendi zaman boyutuna geri dönüyorsun. Yanlış mıyım? Buradaki tek sıkıntı içerideki zaman ile yaşadığımız dünyadaki zaman ne kadar farklı. Ve Jumanjinin içindeki yaşam dünyamızdaki gibi mi? Yoksa içeri de sadece işkence mi var? Ya da içerideki hapis hayatı kendi dünyamızdaki gibi mi?.. Bunların cevaplarını bilmiyorum. O yüzden birisi kazanana kadar içeridesin demek kolay geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık