Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jozu vs. Jack

Sizce ?

• Jozu

Kullanılan: 108 83.1%
  • Jack

Kullanılan: 19 14.6%
  • İkiside Ölür

Kullanılan: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    130
Jack'in saldırı gücünü tam olarak görmedik. Şu haliyle Jozu'nun savunmasını aşabileceğinden emin değilim.

Jozu’nun meyvesi de çok iyi meyve. Bu adama bir de silahlanma hakisi versen, üstüne bir de uyanış. Oooo tadından yenmez. Bizim tayfada da olması lazım defansid meyve.
Jozu-Jack-Kraker. Üçüncü adamlar sertlik üzerine oluşturulmuş galiba.

Jack sağ kol diye biliyorum. O yüzden jack diyeceğim. Ama aradaki fark çok azdır.

Karakterine rağmen ödülünün katakuri'den düşük olması düşündürüyor beni. Sağ kolların en güçsüzü çıkabilir.

Jack muhtemelen Kaido'nun 3. adamı.Jozu'da 3. adamdı zaten.Jack doruki olarak Jozu'dan muhtemelen daha iyidir ama Jozu'da bunu elmasıyla kapatıyor.İki tarafta alabilir bu dövüşü.

Jack sağ kol diye biliyorum. O yüzden jack diyeceğim. Ama aradaki fark çok azdır.

Karakterine rağmen ödülünün katakuri'den düşük olması düşündürüyor beni. Sağ kolların en güçsüzü çıkabilir.
Kaido'nun King ve Queen diye adamları olacakmış. Bu da kuvvetle muhtemel Jack'i üçüncü adam yapar.

Jozu ilk dikkat dağınıklığında tek yemiş biriyken , aynı Jozu Doflamingo’nun tek hareketi ile meyve yeteneğindeki yakalanıyorken ; Jack 5 gün boyunca Inu ve Neko ile dövüşecek kadar güçlü olup üstüne amiral filosuna saldırıp sağ çıkacak kadar sağlam olup , Zunisha gibi bir yaratıktan yaralı haliyle saldırı yemesine rağmen bilinci açık kalacak kadar dayanıklı biri.

Kusura bakmayın Jozu Jack’ten yediği dayağı torunlarına anlatır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık