Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Part 5in sonu neden tatmin etmedi beni ya :( Aklımda birçok soru kaldı
1.GERin gücü ne tam olarak?
2.Giorno ölürse Diavalo sürekli işkence çekmeye devam eder mi?
3.Giorno ne oldu şimdi öyle zınk diye bitti mi hikaye?
Bkz. İzanami :oleyo:
Diavolo gördüğün üzere izanami'ye yakalandı, sonsuz kısır döngü
En sonuna kadar izledin mi ending sonrası, Giorno Baba oluyor işte, daha ne olsun. Siyahları giymiş reis:respect:

Bkz. İzanami :oleyo:
Diavolo gördüğün üzere izanami'ye yakalandı, sonsuz kısır döngü
En sonuna kadar izledin mi ending sonrası, Giorno Baba oluyor işte, daha ne olsun. Siyahları giymiş reis:respect:
Ending sonrasını kaçırmışım şimdi tatmin oldum biraz :D .Sırf İzanami gücü varsa neden bu adamı hep jojo güç sıralamasında kafadan 1. sıraya sokuyorlar ki onu anlayamadım tam

Üye silindi 1004

Ending sonrasını kaçırmışım şimdi tatmin oldum biraz :D .Sırf İzanami gücü varsa neden bu adamı hep jojo güç sıralamasında kafadan 1. sıraya sokuyorlar ki onu anlayamadım tam
Çünkü tüm statları soru işareti. Tam olarak neler yapabileceği de soru işareti. Ayrıca Giorno'dan bağımsız biraz GER. İşin kötüsü çok fazla neler yapabileceğine tanık olamıyoruz.

Bu arada Rezervuar Köpekleri göndermesi mi bu, apaçık öyle hacoli:oleyo2: Biri bahşiş, biri et üzerine:D

Oklardan kaç tane kaldı şimdi? Başka standların Requiem yapılma potansiyeli var mı ok sayısına göre?
Normal oklar ayrı Requiem okları ayrı. Ve bir oku birden fazla kez kullanabilirsin. Örnek olarak Part 4'te Josuke hariç herkesin Stand'ı aynı ok sayesinde aktif oldu. Bütün Standların Requiem olmaması için de bir sebep yok şu an için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık