Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

39 bölümün cepte olup ara vermeyecek olması oldukça iyi bir haber, geçen partın bitiminden bu yana o kadar uzun süre beklediğimize değdi biraz.

39 bölümlük diğer partta gördüğümüz üzere 39 bölüm olunca yavaşlık ve sıkıcılık oluyor biraz :(
Diğer part aynı mekanda geçti durdu, ilk rakip zaten pek dişe dokunur değildi. Kira gibi bi kötü de olmasa iyice ölü bi part olacaktı. Bu partı ise full aksiyon ve değişken mekanları ile yavaşlık ve sıkıcılık gibi kavramlarla anmak mümkün olmayacaktır. Hele de mafya kavramının işlendiği, ihanetin havada uçuştuğu bir sezonda.

İlk bölümü izleyen yok mu, yorumları alalım:p
O kadar dandik anime arasında ilgi görmeli yani jojo's :artiz:

Birazdan gömmeyi düşünüyorum. Bekletti bayağı bizi 3 yıl falan oldu sanırım...
Tipler önceki sezona göre biraz daha değişik geldi özellikle şu böceğe benzeyen epey farklı idi. Bunun dışında Koichi'nin boy falan daha kısa gibi geldi.

Bunlardan farklı olarak yeni Jojo standını geliştiremez ise, diğer sezonlara göre zayıf gibi gözüktü bana. Fakat bir şekilde kendini yine izletti sıkmadan.

Son düzenleme:
Animasyonu Crusaders ile daha benzer yapmışlar, daha köşeli yüz hatları, arada ortaya çıkan ses efektleri ve renk değişimi. 39 bölüm sürecekse bu hikaye Crusaders'ten daha aksiyonlu olacak demektir. GioGio'nun giysisi mora daha yakın neyse ki, pembe olsa kalaylardım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık