Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Koichi ile dövüşürken hepsinin adını saydı, Aya'nında adını söyledi ve stand kullanıcısı olduğunu belirtti. Zaten kira 1-2 bölüm önce Yukako'yu, Aya'nın mekanına grerken görmüştü ve bir an duraklamıştı.
tamam olurda bu kadar olmaz. Tek kolu ile yarı ölü halde bir adamı öldürüp oraya nasıl taşıyor ?
Arka kapının orada ne işi var ? hadi arka kapı orada o kapı neden ana yola açılıyor hadi açıldı iş çıkış saat nasıl denk geldi hadi her şeyi geçtim.

Bu moronlar neden her şeyi bırakıp adama bakmaya başladı eli takip etsene ne bön bön bakıyon [ özellikle Kujo ] yani rezillik :D

Bu bölüm son bölüm mü 5. sezona mı geçiyoruz ? yoksa 2 ve 3 sezon gibi mi olacak ? :D

Bu arada biraz daha düşündüm de ulan bu adamın ruja ihtiyacı yok mu bu şekil değişikliği 1 sefere özel değil mi ? 1-2 saat sonra normale dönecek bu adam yok abi çok kötü mıçtılar :D

Son düzenleme:

Rediamond

tamam olurda bu kadar olmaz. Tek kolu ile yarı ölü halde bir adamı öldürüp oraya nasıl taşıyor ?
Arka kapının orada ne işi var ? hadi arka kapı orada o kapı neden ana yola açılıyor hadi açıldı iş çıkış saat nasıl denk geldi hadi her şeyi geçtim.

Bu moronlar neden her şeyi bırakıp adama bakmaya başladı eli takip etsene ne bön bön bakıyon [ özellikle Kujo ] yani rezillik :D

Bu arada biraz daha düşündüm de ulan bu adamın ruja ihtiyacı yok mu bu şekil değişikliği 1 sefere özel değil mi ? 1-2 saat sonra normale dönecek bu adam yok abi çok kötü mıçtılar :D
Cindrella halk tarafından bilinen bir yer kira'nın da bunu bilmesi normal.Standı killer queen ile çok rahat adamı taşıyabilir. Kira obsesif kompulsif bozuklukları olan çok zeki, planlı ve bir o kadar da şanslı bir karakter. Sürekli saatine niye bakıyor sanıyorsun
Jotaro Kira gibi sabırsız biri değil. Kira'nın ne yapmaya çalıştığını analiz ediyorlardı orda. Aceleci davransalardı patlarlardı
Aya orda beden transferi yaptı ruj farklı bir özelliği sürene güzellik ve şans getiriyor

İsminde bizarre geçen, her türlü ironiyi seven ve yaptığı saçmalıkların farkında olan bu seriyi sevin sayın fakat fazla mantık da aramayın :D

Rediamond

Dio Brando mu Yoshikage Kira mı daha sağlam karar veremedim bir türlü :S Jotaro için fark etmiyor tabi, dümdüz ediyor her halükarda.
Ted Bunndy tarzı gizlilik ve zekayı american psycho tarzı sapkınlık ve david bowie tarzı görünüş ile birleştirince ortaya Kira çıkıyor. Aşmış bir karakter

Yeni açılış:
Bu arada beşinci seri olan Golden Wing'e de göz kırpmışlar

Son düzenleme:
Vento Aureo gelsin de görelim, sağlam aksiyon var orada, Stardust Crusaders'tan aşağı kalır yanı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık