Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Eh be :/ Hüzünlendirdi bu. Part 4 nasıl diğerlerine göre, var mı bir fikrin?
Hikaye, Morioh isminde Japonya'nın hayali bir kasabasında geçiyor. Slice of life ve dedektiflik karışımı bir tarzı var. Karakterleri güzel bence. Çizim tarzı mangaka da değiştirdiği için değişmiş. Animasyonlar güzel. Henüz hikayenin daha yarısına bile gelmedi. Çok sağlam bir baş kötüsü varmış diyorlar. Bekleyip göreceğiz bakalım. Genel olarak seri güzel bence.

Sen ne kadar ilerledin seride? :D

Hikaye, Morioh isminde Japonya'nın hayali bir kasabasında geçiyor. Slice of life ve dedektiflik karışımı bir tarzı var. Karakterleri güzel bence. Çizim tarzı mangaka da değiştirdiği için değişmiş. Animasyonlar güzel. Henüz hikayenin daha yarısına bile gelmedi. Çok sağlam bir baş kötüsü varmış diyorlar. Bekleyip göreceğiz bakalım. Genel olarak seri güzel bence.

Sen ne kadar ilerledin seride? :D
Öncelikle sağ ol :sapkali: Az önce Part 4'ün ilk bölümünü az önce izledim. İzlemeden önce bilen birisine sorayım dedim. Baş kötüsü baya iyi olacak deyince heyecanlandım doğrusu :ehe: Senin için sorun olmayacaksa ufak bir soru soracağım.

Josuke gerçekten Joseph'in oğlu mu? Pek benzemiyor da :D

Öncelikle sağ ol :sapkali: Az önce Part 4'ün ilk bölümünü az önce izledim. İzlemeden önce bilen birisine sorayım dedim. Baş kötüsü baya iyi olacak deyince heyecanlandım doğrusu :ehe: Senin için sorun olmayacaksa ufak bir soru soracağım.

Josuke gerçekten Joseph'in oğlu mu? Pek benzemiyor da :D
Evet öyle. Epey hızlı bitirmişsin bölümleri. :D

Rediamond

Bölümün başında dikkatlerinizden kaçtı mı bilmiyorum ama
Radyoya gelen mektupta sevgilisine yakut taşlı yüzük aldığından bahsediyor eleman. 12.bölümün sonundaki elde de yakut taşlı yüzük vardı
Ayrıca Joseph geçen sezon Holly'nin evinde Japon kahvesini yerin dibine sokmuştu nedense bu bölümde dünyada tek falan demeye başladı :ehe:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık