Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Vinsmoke Judge

Sizce hangisi ?

• Jinbei

Kullanılan: 80 79.2%
  • Vinsmoke Judge

Kullanılan: 21 20.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    101
Vinsmoke ailesinin asıl güçleri tahminen çocuklardır.Çünkü deney olanlar onlar.Judge falan güçlüdür fakat ben Jimbeinin Vinsmoke ailesinden birine kaybedeceğini düşünmüyorum belki Ichjiye kaybedebilir bilemedim.

Sybe

Germa'nın daha çok güç değil de strateji olduğunu düşünüyorum bilim adamları falan zehir hazırlıyor Vinsmoke kısmı taktiği gerisini askerler hallediyor zaten

Germada güçlü olan çocuklar bence judge zeki taktiksel felan ama jinbei alamaz bence.Tabi karşımıza kolsuz yada bacaksız(BM kesmiş olabilir :D) bi jinbei de çıkabilir bu durumda farklı bir sonuç ortaya çıkabilir.

Judge daha çok Sengoku tarzı bir adam gibi.Gücünü çocuklarından alıyor kendisi ise daha taktiksel düşünen biri

Judge Sanjiden güçlü Jinbeiden güçsüzdür demek isterdim ama bu yaşananlar anlamsız kalır öyle. Daha güçlü olmalı sanırım. Kusura bakma Jinbei.

Moria, Buggy.... Bu arada Sanjiyi kardeşleriyle beraber akainu bile alamaz.
Ne yaptın be kardeş yok wb alamaz de tam olsun akainu dediğimiz adamın hater ıyım ama ben bile senin gibi ufaltmiyorum adamı adam wb nin doğrudan kac darbesini yedi ölmedi sanji ve kardeşlerine mi yenilecek ?

Jimbei kong gun yesin sonra görüşürüz onunla luffynin saldırıları yeterli mi değil mi? Tayfaya hemen gelmemesinin nedeni ise big mom. Güçlü olması değil. Bak sana bir örnek vereyim. Luffy hariç kalan tayfa mr3 ü yenemiyordu. Bir arc sonra sanji mr 3 ten güçlü olan bon clayi yendi.Dolayısıyla artık vergo falan hikaye. Ki yenemedi diye bir şey de yok. Ayağı çatladı değil mi,

Usopp bu halde dövüşe devam ediyorken sanji küçük bir çatlakla mı vergoyu yenemeyecek. Bence sen tayfayı küçümsüyorsun. Big mom arctan sonra zoro ve sanjinin ilk ciddi rakipleri doftan çok daha güçlü olacak. Hala vergo ile kıyaslıyorsun.
Katılıyorum herkes sanji yi çok küçümsüyor nedense adam belki bi zoro kıvamındadır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık