Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jin Mo-Ri vs 3 Büyükler

Kim kazanır?

• Jin Mo-Ri

• 3 Büyükler

• Herkes ölür

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Jin Mo-Ri Lisenin Tanrısı isimli Webtoon'da ana karakterdir.17 yaşında tekwando ustasıdır.Maymun Kral(Sun Wukong) olsa bile hafızası yerinde olmadığından ilk başta bunu bilmemektedir.Silah olarak Maymun kralın deyneğini kullanır.Trilyonlarca klon yapabilir ve her bir klonu orjinalinin yarısı güçtedir.Hız olarak saniyeler içinde uzaydan Dünya'ya ulaşabilmektedir.Dayanıklılık olarak Güneşin içinde en büyük rakibi olan Satan ile dövüşebilmiştir. Herkülün gücünü ödünç alan Bir Tanrı'nın yıldırım kılıcıyla gezegeni ikiye ayıran saldırısını Tanklamıştır.Kuvvet olarak klonuyla Yeşim taşı Kralının dünyaya çarptırmak için çektiği Jüpiter'î geri itmiştir.Birkaç gösterim atayım Webtoon olduğu için resimler birleşik olmuş.

Güneşin içinde Satan'la Dövüşürken

Güneşin Enerjisini çeken Satan'a tekmesiyle tek atıyor

Klonu Jüpiter'i geri itiyor

Klonlarıyla 158.000 nephilimi aynı anda öldürüyor

Herkül'ün gücünü ödünç almış Savaş Tanrısı'nın gezegeni ikiye bölen atağını Tanklıyor.

VS

Not: Herkes tüm gücünde savaşacak.3 büyüklerin tüm karakterleri dahil.

Mekan:

Resimler görünmüyor, başka yere yükleyebilir misin ? :)
Güneşin içinde Satan'la Dövüşürken

Güneşin Enerjisini çeken Satan'a ve Klonlarına tekmesiyle tek atıyor

Klonu Jüpiter'i geri itiyor

Herkül'ün gücünü ödünç almış Savaş Tanrısı'nın gezegeni ikiye bölen atağını Tanklıyor.

Klonlarıyla 158.000 nephilimi aynı anda öldürüyor

Deyneğini Ay'a saplıyor

Son düzenleme:
Adamlar güneş falan yok ediyor, bizimkileri toplasan en fazla ay falan yok edebiliyorlar. Zihinsel olarak çökertebilirlerse, bizimkiler alır ama fiziksel olarak karşı taraf çok üstün.

Ben seriyi okurken bu kadar abartılı değildi güçleri, yeni yeni kendini buluyordu daha. Webtoon aleminin Goku'su bu eleman. Şansı yok ki bizim bebelerin.

Heal <3

İlk popüler olduğu zamanlarda biraz okumuştum bu seriyi güç seviyeleri gayet sıradandı o zamanlar nasıl uçmuşlar böyle anasını satayım. Ayrıca ben bu kadar dandik çizilen dövüşler görmedim desem yeri var. Çöp webtoon karakteri bu güç seviyesiyle kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık