Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Jaco the Galactic Patrolman

Dr. Slump ve Dragon Ball dışında uzun soluklu serisi yoktu zaten. Böyle kısa hikayeler de pek doyurmuyor açıkçası. Varsın bıraksın, bundan sonra tatil yapması hakkıdır diye düşünüyorum :).

Bu arada İngilizce'sini anlamayan arkadaşlar olabilir diye metni Türkçe'ye çevireyim dedim:
"Sanırım bu tamamen benim tarafımdan yaratılan son manga olabilir çünkü artık enerjim kalmadı. Bunun yanında artık ne istersem onu yapmaya karar verdim. Maalesef, bu mangada Dragon Ball'daki gibi fazla gösterişli aksiyon sahneleri olmayacak, ama bu onun yerine derin bir hikayesi olacağı anlamına da gelmiyor. Hafif, kaçık ve neşeli! İşte benim mangamın hepsi bu. Bazı kısımları yalnızca Japon okurlara hitap edebilir ve hatta alışıldık mizahın dışında olabilir. Ama eğer 217 sayfayı sonuna kadar okursanız, biraz şaşıracağınızı ve işin içine serpiştirdiğim nostaljiyi fark edeceğinizi düşünüyorum. Ve eğer bu sizi birazcık mutlu ederse çok memnun kalacağım."

Shujin

İlk bölümünü yeni okudum gülümseten yerleri oldu. Yazdığı mesajda dediği gibi "...işin içine serpiştirdiğim nostaljiyi fark edeceğinizi düşünüyorum..." Dragon Ball gözümde canlandı. :)

Off okadarda sevinmiştim. Akira Toriyamayı tekrar sahalarda görürüz diye:(. Adam manga işini bırakıyormuş. Keşke OP bitince, Oda ile ortak mecha mangası yapsalar:utangac:

gok408

Ana karakter pek ilgi çekici değil.Kısa bir seri olur.Hikaye olarak ilgi çekici olabilir.Jump ön kapağına çıktığına göre

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık